Výsledky volieb do VÚC RV - 2005, 2009, 2013, 2017

kandidáti na poslancov VÚC

...

Výsledky za okres Rožňava 2017:

1, Attila Anna
nezávislý

3118

2, Juraj Nagy
nezávislý

2752

3, Pavol Burdiga
MOST - HÍD

2340

4, Štefan Bašták
SMER-SD

1886

5, Karol Horník
SMER-SD

1733

6, Beáta Beke
SMK-MKP

1702

7, Ján Babič
SMER-SD

1609

8, Peter Bollo
MOST - HÍD

1544

9, Dušan Pollák
ŠKV

1257

10, Ferenc Porubán
SMK-MKP

1254

11, Monika Šeďová
MOST - HÍD

1249

12, Michal Terrai
nezávislý

1215

13, Július Barkai
SME RODINA - Boris Kollár

1179

14, Matúš Bischof
OKS

1047

15, Juraj Balázs
nezávislý

1038

16, Peter Pamula
SNS

1017

17, Monika Repaszká
ŠKV

1016

18, Zoltán Várady
SMK-MKP

990

19, Tibor Balázs
MOST - HÍD

953

20 Matej Lada
ŠKV

932

21, Erika Ocelníková
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH, NOVA

911

22, Karol Kováč
OKS

857

23, Eva Mihóková
NÁRODNÁ KOALÍCIA

845

24, Ivan Kuhn
OKS

826

25, Jozef Kušnier
ĽS Naše Slovensko

778

26, Ladislav Juhász
ĽS Naše Slovensko

774

27, Dušan Žiak
ĽS Naše Slovensko

774

28, Martin Gallo
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH, NOVA

720

29, Róbert Bezek
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH, NOVA

694

30, Hildegarda Támárová
MOST - HÍD

666

31, Ariana Palme
ĽS Naše Slovensko

663

32, Miloš Gallo
ŠANCA

583

33, Róbert Hanuštiak
nezávislý

553

34, Jarmila Breznenová
NÁRODNÁ KOALÍCIA

507

35, Viliam Hlaváč
ŠKV

395

36, Gejza Záhn
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH, NOVA

307

37, Jaroslav Kočiš
KSS

297

38, Juraj Bernár
KSS

288

39, Jozef Červeňák
RIS

218

40, Mária Bernáthová
KSS

213

41, Helena Laliková
KSS

188

...

Výsledky za okres Rožňava 2013:

Ján Babič 2301
Pavol Burdiga 2164
Juraj Nagy 1904
Štefan Bašták 1811
Karol Horník 1533
Peter Bollo 1457
Ján Szöllös 1395
Gejza Milko 1292
Ferenc Porubán 1191
Beáta Bekeová 1170
Ján Lach 980
Milan Mlynár 922
Július Kerekes 909
Ivan Kuhn 842
Peter Pamula 812
Miloš Gallo-Barnák 772
Matúš Bischof 643
Jozef Kušnier 607
Štefan Szaniszló 607
Ľudovít Gunár 556
Jana Gallová 489
Eduard Mako 488
Ľuboš Gál 464
Tibor Takáč 459
Ján Frák 454
Milan Fafrák 441
Izabella Hurajtová 420
Jozef Kováč 401
Božena Czmórová 353
Juraj Bernár 349
Janka Vavreková 344
Stanislav Kučerák 316
Zlatica Bachňáková 296
Jaroslav Kočiš 280
Jozef Šebalj 150

...

Výsledky za okres Rožňava 2009:

...

Platné hlasy pre kandidátov na poslancov
Por.číslo Meno a priezvisko .............................. Počet platných hlasov
1. Ján Babič - zvolený 3769
3. Štefan Bašták - zvolený 3129
23. Gejza Milko - zvolený 2906
16. Karol Horník - zvolený 2747
31. Ján Szöllös - zvolený 2596
9. Dionýz Doboš 2412
30. Július Slovák 2165
19. František Kardoš 2008
11. Zoltán Ferdinand 1985
18. Tibor Jedinák 1905
14. Miloš Gallo 1712
34. Alžbeta Tamásová 1408
25. Roman Ocelník 1281
24. Eva Mocová 1262
26. Peter Pamula 1168
29. Igor Slavkay 1111
32. Monika Šeďová 1047
27. Dušan Pollák 1016
5. Ondrej Bolaček 979
4. Matúš Bischof 956
20. Zoltán Kónya 947
10. Peter Džačár 932
33. Tibor Takáč 791
17. Ján Hric 677
13. Martin Gallík 577
7. Ján Demko 568
6. Jozef Bukovič 506
12. Ján Frák 465
36. Jarmila Vajdová 452
8. Milan Demko 443
37. Ján Vojta 429
35. Miroslav Tomko 384
15. Anna Hlaváčová 376
21. Norbert Lacko 312
39. Mária Žúdelová 309
2. Milan Balag 306
22. Pavol Lipták 199
28. Robert Ragyina 199
38. Mária Vongrejová 153

...

Výsledky za okres Rožňava 2005:

...

1. Ing. Ján Babič, poslanec NR SR, zvolený za koalíciu Smer-SD a HZD 3 216
2. Ing. Ján Szöllös – podpredseda KSK, zvolený za SMK 2 591
3. Ing. Július Slovák, zvolený za SMK   2 390
4. Štefan Zsóri, zvolený za SMK 2 337
5. Mgr. Alžbeta Tamásová, zvolená za SMK 2 289

6. János Vasík SMK-MKP 2 149
7. Vladislav Laciak HZD,SMER 1 904
8. Július Farkašovský HZD,SMER 1 756
9. Miloš Gallo-Barnák DS,SDKÚ,SZS 1 616
10. František Kardoš NEKA 1 519
11. Jozef Vozár HZD,SMER 1 361
12. Ivan Gonos ANO 1 333
13. Dušan Pavlík KDH,OKS 1 027
14. Valent Mokrý ĽS-HZDS 946
15. Dionýz Doboš NEKA 934
16. Karol Gogolák KSS 905
17. Ladislav Török NEKA 872
18. Peter Vozár ANO 854
19. Július Máťáš NEKA 701
20. František Bačo NEKA 606
21. Anna Hlaváčová KDH,OKS 569
22. Ján Rusnák NEKA 560
23. František Focko NEKA 549
24. Peter Pamula SNS 463
25. Tibor Takáč KDH,OKS 449
26. Stanislav Blahús SNS 378
27. Pavol Horňák SNS 368
28. Miroslav Tomko ZRS 313
29. Pavol Lipták SRS 277
30. Mária Vongrejová SRS 253
31. Dušan Červenák NEKA 243
32. Ivan Droždiak S.O.S 200

...

Zoznam kandidátov VÚC KE RV  2017:

Voľby do VÚC 2017

...

O Vašu priazeň vo voľbách do VÚC KE 2017 za volebný obvod č. 8 sa uchádzajú aj títo kandidáti:

Viliam Hlaváč,kandidát na poslanca do VÚC Košice Kandidáti do VÚC - prezentácia Kandidáti do VÚC - prezentácia Kandidáti do VÚC - prezentácia Ing. Robert Hanuštiak Mgr. Matej Lada

Juraj Nagy PATAKY Beke Beáta Várady Zoltán Porubán Ferenc JUDr. Róbert Bezek, MBA

Peter Bollo

...

kandidáti na poslancov VÚC

...

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

...

[CNW:Counter]