VII. Vlachovská jazda zručnosti 2018 ... FOTO a VÝSLEDKY

a

...

Všetky fotky nájdete - klik TU

...

Trieda J -Junior
1. Denis Pavlík, Peugeot 205 Gti (Betliar)
2. Matej Lábaj - Marián Lábaj, Lada 2107 (Revúca)

Trieda Z -Ženy
1. Frederika Banyászová - František Banyász, SUBARU Impreza (Rožňava)
2. Veronika Štarková - Slavomír Štark, Škoda 130GL (Vyšný Medzev)
3. Adela Dókušová - Nikoleta Bukovičová, Škoda Felicia (Rožňava)

Trieda A - predný náhon
1. Branislav Hudák - Ján Vido, Škoda Fabia (Dobšiná)
1. Milan Spišák - Branislav Chochol, Opel Corsa (Dobšiná)
3. Roland Zeťák - Evuci Vanyova, Opel Corsa (Rožňava)

Trieda B - zadný náhon
1. Slavomír Štark - Veronika Štarková, Škoda 130GL(Poproč)
2. Branislav Kováč - Marek Kováč, Škoda 100 (Moldava nad Bodvou)
3. Ondrej Rolik, Škoda 130 (Turňa nad Bodvou)

Trieda C - 4x4
1. František Banyász - Frederika Banyászová, SUBARU Impreza (Rožňava)
2. Filip Cupra - Slavomír Štark, Subaru Forester (Dobšina)
3. Vladimír Čillík- Ladislav Švajko, Subaru Forester

Trieda S - špeciály
1. Maroš Kysucký - Katka Kysucká, Mitsubishi Lancer EVO 6 (LRacing s.r.o.)
2. Gabriel Tamáš - Tibor Trenčanský, Suzuki
3. Štefan Kubačka - Halčinová, Honda CRX

...

Absolútne poradie:

1. MAROŠ KYSUCKÝ / Katka KysuckMáitsubishi Lancer EVO 6 606 SK LRacing s.r.o. S - športové vozidlá 2:58.01 (1./1.) 2:55.57 (2./2.) 5:53.58 (1.) *
2. FRANTIŠEK BANYASZ / Frederika BanySásUoBvAáRU Impreza 503 SK Rožňava C - 4x4 3:00.34 (2./1.) 3:02.27 (4./1.) 6:02.61 (1.) + 9,030
3. GABRIEL TAMÁŠ / Tibor Trenčanský Suzuki Malaga 607 SK ? S - športové vozidlá 3:09.23 (6./2.) 3:00.83 (3./3.) 6:10.06 (2.) + 16,480
4. FILIP CUPRA / Slavomír Štark SUBARU WRX STI 500 SK Dobšina C - 4x4 3:03.06 (3./2.) 3:12.18 (12./3.) 6:15.24 (2.) + 21,660
5. BRANISLAV HUDÁK / Ján Vido Škoda Fabia 307 SK Dobšiná A - predný náhon 3:04.95 (4./1.) 3:10.63 (10./2.) 6:15.58 (1.) + 22,000
6. VLADIMÍR ČILLÍK / Ladislav Švajko Subaru Forester 508 SK ? C - 4x4 3:09.62 (7./3.) 3:08.45 (6./2.) 6:18.07 (3.) + 24,490
7. MILAN SPIŠÁK / Branislav Chochol Opel corsa 300 SK Dobšiná A - predný náhon 3:08.96 (5./2.) 3:09.73 (7./1.) 6:18.69 (2.) + 25,110
8. SLAVOMÍR ŠTARK / Veronika Štarková Škoda 130GL 400 SK Poproč B - zadný náhon 3:11.30 (8./1.) 3:09.93 (8./1.) 6:21.23 (1.) + 27,650
9. ŠTEFAN KUBAČKA / Halčinová Honda CRX 608 SK ? S - športové vozidlá 3:14.30 (13./4.) 3:07.25 (5./4.) 6:21.55 (3.) + 27,970
10. BRANISLAV KOVÁČ / Marek Kováč Škoda 100 405 SK Moldava nad Bodvou B - zadný náhon 3:11.70 (9./2.) 3:10.61 (9./2.) 6:22.31 (2.) + 28,730
11. DENIS PAVLÍK / - Peugeot 205 Gti 100 SK Betliar J - juniori 3:13.69 (11./1.) 3:12.11 (11./1.) 6:25.80 (1.) + 32,220
12. BOHUSLAV ŠTARK / Slavomír Štark Škoda Favorit 600 SK Vyšný Medzev S - športové vozidlá 3:14.10 (12./3.) 3:12.27 (13./5.) 6:26.37 (4.) + 32,790
13. JURAJ ZVARIK / - Subaru Forester 504 SK Bystrá C - 4x4 3:17.87 (14./5.) 3:12.81 (14./4.) 6:30.68 (4.) + 37,100
14. Ladislav Rišpán Suzuki Swift 609 SK ? S - športové vozidlá 3:39.69 (28./7.) 2:51.88 (1./1.) 6:31.57 (5.) + 37,990
15. ROLAND ZEŤÁK / Evuci Vanyova Opel corsa 305 SK Rožňava A - predný náhon 3:18.57 (15./3.) 3:17.30 (17./5.) 6:35.87 (3.) + 42,290
16. KAROL KRAK / Marek Madáč Ford Puma 1,7 306 SK Betliar A - predný náhon 3:22.75 (16./4.) 3:13.78 (16./4.) 6:36.53 (4.) + 42,950
17. PETER KURIMSKY / Eugen Kurimský Audi S3 502 SK Košice C - 4x4 3:12.84 (10./4.) 3:24.19 (22./6.) 6:37.03 (5.) + 43,450
18. MIROSLAV HORKÝ / Lukaš Horký Škoda Fabia TDi 302 SK Mlynky A - predný náhon 3:25.67 (19./6.) 3:13.37 (15./3.) 6:39.04 (5.) + 45,460
19. MOJMÍR LEHOCKÝ / Ján Babic Subaru Impreza 2.0 Sport 506 SK Banská Bystrica C - 4x4 3:24.98 (18./6.) 3:21.28 (19./5.) 6:46.26 (6.) + 52,680
20. FREDERIKA BANYASZOVA / František BSaUnByAáRszU Impreza 206 SK Rožňava Z - ženy 3:25.80 (20./1.) 3:22.90 (21./1.) 6:48.70 (1.) + 55,120
21. TOMÁŠ JERGA / Martin Jerga VW Golf 601 SK Betliar S - športové vozidlá 3:37.48 (26./5.) 3:20.24 (18./6.) 6:57.72 (6.) + 64,140
22. TOMÁŠ DÓKUŠ / Róbert Kovács Škoda Felicia 301 SK Rožňava A - predný náhon 3:29.95 (21./7.) 3:29.03 (24./7.) 6:58.98 (6.) + 65,400
23. JOZEF DOBIS ML. / Martin Čellár Škoda Felicia 309 SK Revúca A - predný náhon 3:33.09 (25./8.) 3:27.69 (23./6.) 7:00.78 (7.) + 67,200
24. ADRIAN VAJNER / Kamil Kvasnička Trabi R1 602 SK Rožňava S - športové vozidlá 3:39.46 (27./6.) 3:21.59 (20./7.) 7:01.05 (7.) + 67,470
25. ONDREJ ROLIK / - Škoda 130 402 SK Turňa nad Bodvou B - zadný náhon 3:29.97 (22./3.) 3:34.95 (25./3.) 7:04.92 (3.) + 71,340
26. NICOLAS MARCEL HEGEDÜŠ / LukáSšu Rbaurduo Ilmf Kparemzean 2s.k0yD 505 SK Hnúšťa C - 4x4 3:31.47 (24./7.) 3:36.97 (27./8.) 7:08.44 (7.) + 74,860
27. VERONIKA ŠTARKOVÁ / Slavomír Štark Škoda 130GL 203 SK Vyšný Medzev Z - ženy 3:30.38 (23./2.) 3:42.23 (30./2.) 7:12.61 (2.) + 79,030
28. PETER MÁTÉ / - Opel Corsa 308 SK Rožňava A - predný náhon 3:39.89 (29./9.) 3:37.22 (28./8.) 7:17.11 (8.) + 83,530
29. SLAVOMÍR LIPTAK / Samuel Lipták Suzuki Vitara 501 SK Dobšina C - 4x4 3:41.72 (30./8.) 3:36.23 (26./7.) 7:17.95 (8.) + 84,370
30. JOZEF DOBIS / Jozef Dobis ml. Škoda Felicia 303 SK Revúca A - predný náhon 3:43.39 (31./10.) 3:45.50 (31./9.) 7:28.89 (9.) + 95,310
31. OSKAR ŠALÁTA ST. / Ingrid Šalátová Škoda 120L 401 SK Moldava n. Bodvou B - zadný náhon 3:48.39 (32./4.) 3:50.39 (33./5.) 7:38.78 (4.) + 105,200
32. ADELA DÓKUŠOVÁ / Nikoleta Bukovičová Škoda Felicia 205 SK Rožňava Z - ženy 3:58.47 (35./4.) 3:53.22 (34./3.) 7:51.69 (3.) + 118,110
33. EVUCI VANYOVÁ / Roland Zeťák Opel corsa 207 SK Rožňava Z - ženy 3:50.65 (33./3.) 4:02.99 (36./4.) 7:53.64 (4.) + 120,060
34. ĽUBOMÍR DEMKE / Viktória Adamečková Škoda 130GL 404 SK Medzev B - zadný náhon 4:20.38 (37./6.) 3:39.97 (29./4.) 8:00.35 (5.) + 126,770
35. JOZEF ENGEL / Vladimír Čillík ? ? 507 SK ? C - 4x4 4:30.39 (40./9.) 3:48.01 (32./9.) 8:18.40 (9.) + 144,820
36. MATEJ LÁBAJ / Marián Lábaj Lada 2107 102 SK Revúca J - juniori 4:21.90 (38./2.) 4:00.43 (35./2.) 8:22.33 (2.) + 148,750
37. RICHSARD TOMKO / . Bugina . 610 SK ? S - športové vozidlá 4:18.71 (36./8.) 4:06.68 (39./8.) 8:25.39 (8.) + 151,810
38. LENKA DUROVÁ / Oskar Šaláta st. Škoda 120L 202 SK Janík Z - ženy 4:28.44 (39./5.) 4:05.32 (38./5.) 8:33.76 (5.) + 160,180
39. DOMINIK KYSLÍK / Zuzana Komorová Lada 2107 406 SK Medzev B - zadný náhon 3:55.28 (34./5.) 5:06.68 (40./6.) 9:01.96 (6.) + 188,380
40. ADAM SPIŠÁK / . ? ? 310 SK ? A - predný náhon 5:11.61 (41./11.) 4:04.95 (37./10.) 9:16.56 (10.) + 202,980
SLAVOMÍR LABUZÍK / Martin Kerekeš Ford Escort 304 SK Vlachovo A - predný náhon 3:23.99 (17./5.) - DNF - - DNF -
RICHARD TOMKO / - Bugina . 101 SK Vlachovo J - juniori - DNS - - DNS - - DNF -
ANNA REŠOVSKÁ / Romana Ďurdíková Opel corsa 201 SK Dobšiná Z - ženy - DNS - - DNS - - DNF -
FRANTIŠEK FUSKO / Ján Šustek Seat Leon tdi 605 SK Dobšiná S - športové vozidlá - DNS - - DNS - - DNF -
MICHAELA HILOVSKA / Štefan Společník Lada 2102 204 SK Poproč Z - ženy - DNS - - DNS - - DNF -
NIKOLETA BUKOVIČOVÁ / - Škoda Felicia 200 SK Rožňava Z - ženy - DNS - - DNS - - DNF -
DENNIS ZEŤÁK / - Opel Corsa C 604 SK Rožňava S - športové vozidlá - DNS - - DNS - - DNF -
STANO SEMAN / Jana Skubíkova Audi A3 603 SK Družstevná pri Hornáde S - športové vozidlá - DNF - - DNS - - DNF -
ŠTEFAN SPOLEČNÍK / Michaela Hilovska Lada 2102 403 SK Turňa nad Bodvou B - zadný náhon - DNS - - DNS - - DNF -

...

Poradie v triedach:

Pretekár / Driver Automobil / Car St. n. Súťažiaci / Entrant 100m 400m 1. kolo / 1 run 100m 400m 2. kolo / 2. run Čas / time Diff.
A - predný náhon
1. BRANISLAV HUDÁK / Ján Vido Škoda Fabia 307 SK Dobšiná 3:04.95 (4./1.) 3:10.63 (10./2.) 6:15.58 (1.) *
2. MILAN SPIŠÁK / Branislav Chochol Opel corsa 300 SK Dobšiná 3:08.96 (5./2.) 3:09.73 (7./1.) 6:18.69 (2.) + 3,110
3. ROLAND ZEŤÁK / Evuci Vanyova Opel corsa 305 SK Rožňava 3:18.57 (15./3.) 3:17.30 (17./5.) 6:35.87 (3.) + 20,290
4. KAROL KRAK / Marek Madáč Ford Puma 1,7 306 SK Betliar 3:22.75 (16./4.) 3:13.78 (16./4.) 6:36.53 (4.) + 20,950
5. MIROSLAV HORKÝ / Lukaš Horký Škoda Fabia TDi 302 SK Mlynky 3:25.67 (19./6.) 3:13.37 (15./3.) 6:39.04 (5.) + 23,460
6. TOMÁŠ DÓKUŠ / Róbert Kovács Škoda Felicia 301 SK Rožňava 3:29.95 (21./7.) 3:29.03 (24./7.) 6:58.98 (6.) + 43,400
7. JOZEF DOBIS ML. / Martin Čellár Škoda Felicia 309 SK Revúca 3:33.09 (25./8.) 3:27.69 (23./6.) 7:00.78 (7.) + 45,200
8. PETER MÁTÉ / - Opel Corsa 308 SK Rožňava 3:39.89 (29./9.) 3:37.22 (28./8.) 7:17.11 (8.) + 61,530
9. JOZEF DOBIS / Jozef Dobis ml. Škoda Felicia 303 SK Revúca 3:43.39 (31./10.) 3:45.50 (31./9.) 7:28.89 (9.) + 73,310
10. ADAM SPIŠÁK / . ? ? 310 SK ? 5:11.61 (41./11.) 4:04.95 (37./10.) 9:16.56 (10.) + 180,980
SLAVOMÍR LABUZÍK / Martin Kerekeš Ford Escort 304 SK Vlachovo 3:23.99 (17./5.) - DNF - - DNF -
B - zadný náhon
1. SLAVOMÍR ŠTARK / Veronika Štarková Škoda 130GL 400 SK Poproč 3:11.30 (8./1.) 3:09.93 (8./1.) 6:21.23 (1.) *
2. BRANISLAV KOVÁČ / Marek Kováč Škoda 100 405 SK Moldava nad Bodvou 3:11.70 (9./2.) 3:10.61 (9./2.) 6:22.31 (2.) + 1,080
3. ONDREJ ROLIK / - Škoda 130 402 SK Turňa nad Bodvou 3:29.97 (22./3.) 3:34.95 (25./3.) 7:04.92 (3.) + 43,690
4. OSKAR ŠALÁTA ST. / Ingrid Šalátová Škoda 120L 401 SK Moldava n. Bodvou 3:48.39 (32./4.) 3:50.39 (33./5.) 7:38.78 (4.) + 77,550
5. ĽUBOMÍR DEMKE / Viktória Adamečková Škoda 130GL 404 SK Medzev 4:20.38 (37./6.) 3:39.97 (29./4.) 8:00.35 (5.) + 99,120
6. DOMINIK KYSLÍK / Zuzana Komorová Lada 2107 406 SK Medzev 3:55.28 (34./5.) 5:06.68 (40./6.) 9:01.96 (6.) + 160,730
ŠTEFAN SPOLEČNÍK / Michaela Hilovska Lada 2102 403 SK Turňa nad Bodvou - DNS - - DNS - - DNF -
C - 4x4
1. FRANTIŠEK BANYASZ / Frederika Banyásová SUBARU Impreza 503 SK Rožňava 3:00.34 (2./1.) 3:02.27 (4./1.) 6:02.61 (1.) *
2. FILIP CUPRA / Slavomír Štark SUBARU WRX STI 500 SK Dobšina 3:03.06 (3./2.) 3:12.18 (12./3.) 6:15.24 (2.) + 12,630
3. VLADIMÍR ČILLÍK / Ladislav Švajko Subaru Forester 508 SK ? 3:09.62 (7./3.) 3:08.45 (6./2.) 6:18.07 (3.) + 15,460
4. JURAJ ZVARIK / - Subaru Forester 504 SK Bystrá 3:17.87 (14./5.) 3:12.81 (14./4.) 6:30.68 (4.) + 28,070
5. PETER KURIMSKY / Eugen Kurimský Audi S3 502 SK Košice 3:12.84 (10./4.) 3:24.19 (22./6.) 6:37.03 (5.) + 34,420
6. MOJMÍR LEHOCKÝ / Ján Babic Subaru Impreza 2.0 Sport 506 SK Banská Bystrica 3:24.98 (18./6.) 3:21.28 (19./5.) 6:46.26 (6.) + 43,650
7. NICOLAS MARCEL HEGEDÜŠ / Lukáš Rudolf KaSmuebnasrkuy Impreza 2.0D 505 SK Hnúšťa 3:31.47 (24./7.) 3:36.97 (27./8.) 7:08.44 (7.) + 65,830
8. SLAVOMÍR LIPTAK / Samuel Lipták Suzuki Vitara 501 SK Dobšina 3:41.72 (30./8.) 3:36.23 (26./7.) 7:17.95 (8.) + 75,340
9. JOZEF ENGEL / Vladimír Čillík ? ? 507 SK ? 4:30.39 (40./9.) 3:48.01 (32./9.) 8:18.40 (9.) + 135,790
S - športové vozidlá
1. MAROŠ KYSUCKÝ / Katka Kysucká Mitsubishi Lancer EVO 6 606 SK LRacing s.r.o. 2:58.01 (1./1.) 2:55.57 (2./2.) 5:53.58 (1.) *
2. GABRIEL TAMÁŠ / Tibor Trenčanský Suzuki Malaga 607 SK ? 3:09.23 (6./2.) 3:00.83 (3./3.) 6:10.06 (2.) + 16,480
3. ŠTEFAN KUBAČKA / Halčinová Honda CRX 608 SK ? 3:14.30 (13./4.) 3:07.25 (5./4.) 6:21.55 (3.) + 27,970
4. BOHUSLAV ŠTARK / Slavomír Štark Škoda Favorit 600 SK Vyšný Medzev 3:14.10 (12./3.) 3:12.27 (13./5.) 6:26.37 (4.) + 32,790
5. Ladislav Rišpán Suzuki Swift 609 SK ? 3:39.69 (28./7.) 2:51.88 (1./1.) 6:31.57 (5.) + 37,990
6. TOMÁŠ JERGA / Martin Jerga VW Golf 601 SK Betliar 3:37.48 (26./5.) 3:20.24 (18./6.) 6:57.72 (6.) + 64,140
7. ADRIAN VAJNER / Kamil Kvasnička Trabi R1 602 SK Rožňava 3:39.46 (27./6.) 3:21.59 (20./7.) 7:01.05 (7.) + 67,470
8. RICHSARD TOMKO / . Bugina . 610 SK ? 4:18.71 (36./8.) 4:06.68 (39./8.) 8:25.39 (8.) + 151,810
FRANTIŠEK FUSKO / Ján Šustek Seat Leon tdi 605 SK Dobšiná - DNS - - DNS - - DNF -
DENNIS ZEŤÁK / - Opel Corsa C 604 SK Rožňava - DNS - - DNS - - DNF -
STANO SEMAN / Jana Skubíkova Audi A3 603 SK Družstevná pri Hornáde - DNF - - DNS - - DNF -
Z - ženy
1. FREDERIKA BANYASZOVA / František Banyász SUBARU Impreza 206 SK Rožňava 3:25.80 (20./1.) 3:22.90 (21./1.) 6:48.70 (1.) *
2. VERONIKA ŠTARKOVÁ / Slavomír Štark Škoda 130GL 203 SK Vyšný Medzev 3:30.38 (23./2.) 3:42.23 (30./2.) 7:12.61 (2.) + 23,910
3. ADELA DÓKUŠOVÁ / Nikoleta Bukovičová Škoda Felicia 205 SK Rožňava 3:58.47 (35./4.) 3:53.22 (34./3.) 7:51.69 (3.) + 62,990
4. EVUCI VANYOVÁ / Roland Zeťák Opel corsa 207 SK Rožňava 3:50.65 (33./3.) 4:02.99 (36./4.) 7:53.64 (4.) + 64,940
5. LENKA DUROVÁ / Oskar Šaláta st. Škoda 120L 202 SK Janík 4:28.44 (39./5.) 4:05.32 (38./5.) 8:33.76 (5.) + 105,060
ANNA REŠOVSKÁ / Romana Ďurdíková Opel corsa 201 SK Dobšiná - DNS - - DNS - - DNF -

MICHAELA HILOVSKA / Štefan Společník Lada 2102 204 SK Poproč - DNS - - DNS - - DNF -
NIKOLETA BUKOVIČOVÁ / - Škoda Felicia 200 SK Rožňava - DNS - - DNS - - DNF -
J - juniori
1. DENIS PAVLÍK / - Peugeot 205 Gti 100 SK Betliar 3:13.69 (11./1.) 3:12.11 (11./1.) 6:25.80 (1.) *
2. MATEJ LÁBAJ / Marián Lábaj Lada 2107 102 SK Revúca 4:21.90 (38./2.) 4:00.43 (35./2.) 8:22.33 (2.) + 116,530
RICHARD TOMKO / - Bugina . 101 SK Vlachovo - DNS - - DNS - - DNF -

...

Fotozostrih tu:

...

Informácie:

www.vms-rally.sk

...

a

...

Video - archív YT:

...

...

...

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...