Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Je to v súlade s platnými právnymi predpismi?

Mlynky Biele Vody - za vstup zaplatíte

Vitajte v Raji S vyplazeným jazykom.

Na privítanie cestou takmer celým Slovenským Rajom si na Vás zgustnú na vysokom parkovnom. Parkovná služba Vám miestami bude aj pod kolesá auta skákať, aby práve oni získali Vaše Eurá - viď Parkovisko pri Dobšinskej Ľadovej Jaskyni.

Na privítanie v Raji od Vás žiadajú navyše eurá aj akože za to, že ste tam vôbec došli. Ale bez dokladu. Ak trváte na relevantnom potvrdení, teda doklade o zaplatení, až potom si vybojujete "farebný obrázok", akože doklad o zaplatení. To by asi nestačilo kontrolným orgánom v daňovej oblasti, je to ale na nich, či sú ochotní pustiť sa do kontrolnej činnosti.

Dala by sa posúdiť zákonnosť vyberania tohto poplatku aj z hladiska právnych vzťahov k pozemkom a presnej špecifikácie územia, za čo vyberá poplatok, to ale úplne absentuje.

Inak z "farebného obrázku" nadobudnete dojem, že ste navštívili snáď vzdialené Smižany, je na ňom kadejaká informácia, no ako daňový doklad určite neobstojí.

Tiež je diskutabilné, ak Vám niekto vnúti poistku v poplatku "návštevného lístka". Jednak už ju môžete mať dávno uzavretú, na druhej strane je na Vás, či ju chcete a hlavne Vy sa rozhodnete, ak by ste o poistku mali záujem, u ktorej poisťovne si ju uzavriete. Predpokladajme, keďže nič a nikdy nie je zadarmo, že je to vzájomne prepojené s "farebným lístkom". Tu je práca práve pre prokurátora, aby posúdil právnosť práve tejto kombinácie.

Nuž, v Slovakistane je to tak!

Roman Ocelník

Pre zväčšenie klik na foto:

Mlynky Biele Vody - za vstup zaplatíte

Mlynky Biele Vody - za vstup zaplatíte

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...