Tragická nehoda v okrese Rožňava

tragická dopravná nehoda

tragická dopravná nehoda

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes, 23.8.2017 okolo 22-hej hodiny medzi Štítnikom a Roštárom, okres Rožňava. Vyžiadala si ľudský život ženy, ktorá podnikala v oblasti stavebníctva.

Správa polície:

Včera (23.8.) krátko pred 22.hodinou došlo v Rožňavskom okrese k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej prišla o život 54-ročná vodička z Rožňavy.

Vodička viedla osobné motorové vozidlo VW Passat v smere od obce Roštár do obce Štítnik, kde po prejdení ľavotočivej zákruty za doposiaľ presne nezistených okolností zišla s vozidlom mimo cesty do priekopy, následne sa s vozidlom niekoľkokrát prevrátila, pričom z auta vypadla. Vodička pri dopravnej nehode u...trpela zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Na mieste dopravnej nehody bol aj znalec z odboru dopravy. Škoda na vozidle bola predbežne vyčíslená na cca 20.000 eur. V tejto súvislosti vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Rožňave začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia, bližšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

...

Stopy na ceste ukazujú, že po prejdení ľavotočivej zákruty išlo auto čiastočne ľavou časťou v protismere, následný šmyk a auto smerovalo do jarku. Stalo sa to tesne za Roštárom smerom na Štítnik:

tragická dopravná nehoda

Po nehode skončilo auto totálne zdemolované, vodička sa nachádzala mimo vozidla. Telo objavili okolo idúci muži vracajúci sa z poľovačky, no auto hneď nezbadali.

tragická dopravná nehoda

tragická dopravná nehoda

Stavebná firma opäť v smútku, za necelé dva roky ďalšia silná rana osudu, keď na jeseň roku 2015 po náhlom zdravotnom probléme opustil tento svet spolumajiteľ.

Spol Kredit

Na mieste tragédie horia sviečky:

tragická dopravná nehoda

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...