ĽS NS predstavila kandidátov na post prešovského a košického župana

IMG_5997

V Prešovskom samosprávnom kraji bude na post predsedu kraja kandidovať Ing. Jozef Mihalčin, ktorý pôsobí v súčasnosti ako okresný predseda strany vo Vranove nad Topľou. Ing. Mihalčin má bohaté skúsenosti z odbornej praxe, z podnikateľského prostredia a z práce s ľuďmi.

V Košickom samosprávnom kraji bude na post župana kandidovať PhDr. Štefan Surmánek, CSc. Štefan Surmánek je krajským predsedom košického klubu ĽS Naše Slovensko a v minulosti pôsobil ako vysokoškolský pedagóg. Vo svojej vedeckej a odbornej činnosti sa venoval najmä analýze a návrhom riešení cigánskeho problému.

Obaja kandidáti majú záujem zlepšiť fungovanie krajov, realizovať transparentnejšie verejné obstarávania. Chceli by takisto zlepšiť dostupnosť sociálnych služieb v zariadeniach určených pre seniorov a zdravotne postihnutých ľudí. Spoločným problémom oboch krajov je takisto masívne vyľudňovanie a odchod mladých a schopných ľudí na západ Slovenska alebo priamo do zahraničia, ktoré chcú naši kandidáti obmedziť vytváraním pracovných príležitostí a ubytovacích kapacít pre mladé rodiny. Detailné verzie volebných programov predstavia kandidáti po oficiálnom zaregistrovaní kandidátnych listín začiatkom septembra.

Zdroj: ĽS NS

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...