Klobúk dole, obrovská poklona ... ale čo v Rožňave?

cesty chodníky komunikácie

Autor a foto: Roman Ocelník, poslanec MZ Rožňava

                              Roman Ocelník

Vo Vlachove, okres Rožňava momentálne prebieha obrovská oprava ciest. Pribudne spolu vyše dvoch kilometrov nového asfaltového koberca v objeme investície vyše 100 tisíc Eur. Klobúk dole, Vlachovo!

cesty chodníky komunikácie

V takej Rožňave, čo má omnoho vyšší rozpočet sa tento rok spí, aspoň ja som nezaregistroval nejaké opravy. Aj keď sme na jar schválili na zasadnutí MZ opravy, zatiaľ sa nekonajú. Zato obrovský tok niektoľko desiatok, možno aj sto tisíc Eur v priamych, vedľajších či skrytých výdavkoch  tečie do opravy fontány, ktorá bude pompézne "otvorená" už budúci týždeň. Čo už, voľby do VÚC sú za dverami. Kto má ruky, nohy ... v rámci pracovníkov mesta, je tam sústredených, opravovať cesty a chodníky teda nemá kto. No ako veštec by som povedal, že k nejakým opravám s určitosťou dôjde tesne pred voľbami. Tiež to bude mať pompézny priebeh.

cesty chodníky komunikácie

Poniektorí už stratili trpezlivosť a do opráv sa v svojom okolí pustili za vlastné a vo voľnom čase. Aj ja S vyplazeným jazykom. Na Budovateľskej ulici mám trvalý pobyt, veru už onedlho tomu bude pol storočia. Susedia, s ktorými sme sa tam nasťahovali v roku 1970 už majú vyše 70, 80 ba aj viac rokov. Pohybovo už nie sú až tak zdatní, majú problém s chôdzou. Obrovské krátery im robia veľký problém. Z úcty k nim som sa teda rozhodol a začal s opravou, keďže mesto je nečinné. Ponuky médií som momentálne odmietol, ide mi hlavne o to, aby som pomohol.

Ešte by som rád dodal, že toho času nikde nekandidujem a ani neuvažujem momentálne o žiadnej možnej kandidatúure.

cesty chodníky komunikácie

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...