Pre nehody D1-tka uzavretá ...

a a

Podľa doposiaľ zistených informácií z miesta dopravnej nehody došlo v úseku smerom na BA (23. km) k stretu nákladného motorového vozidla s úžitkovým vozidlom zn. Ford Tranzit, ktoré bolo odstavené z dôvodu technickej poruchy v pravom jazdnom pruhu.

Následkom stretu vozidiel došlo k nárazu nákladného vozidla do stredových betónových zvodidiel. Na miesto sa ihneď dostavili všetky záchranné zložky a záchranársky vrtuľník, ktorý zran...eného vodiča nákladného motorového vozidla previezol s dosiaľ neustálenými zraneniami do jednej z bratislavských nemocníc. Na zistenie prítomnosti alkoholu v tele prevezeného vodiča nákladného motorového vozidla bol nariadený odber krvi. Požitie alkoholických nápojov u vodiča úžitkového vozidla Ford Tranzit bolo vykonanou dychovou skúškou na mieste vylúčené.

Záchranné zložky v súčasnosti odstraňujú následky dopravnej nehody a náklad vozidla, ktorý sa vysypal na vozovku a tvorí prekážku v ľavom a strednom jazdnom pruhu diaľnice v smere do Senca. Hliadky dopravnej polície usmerňujú a vykonávajú odklon dopravy cez Senec.

ILAVA: 59-ročný vodič jazdiaci na osobnom aute zn. Dacia Sandero z doposiaľ nezistených príčin zišiel s vozidlom mimo cestu, kde sa prevrátil na bok. Vo vozidle sa nachádzali celkovo tri osoby. Vodič bol prevezený vrtuľníkom do nemocnice v Martine, ďalšie dve osoby utrpeli ľahké zranenia. Diaľnica je postupne otváraná v tomto úseku smerom na Bratislavu (145,5. km).

mvsr

a

a

a

a

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...