Pohroma na cestách - práve teraz ...

a

...

10:47

Desiatky hasičov zasahujú pri dopravných nehodách na takmer celom území republiky, ktorých nárast ovplyvnila nepriaznivá poveternostná situácia. Za posledných 5 hodín boli príslušníci vyslaní k takmer 50 dopravným nehodám a pri desiatkach z nich stále zasahujú. Najviac takýchto udalostí vzniklo v Trnavskom a Nitrianskom kraji (13 dopravných nehôd v oboch krajoch). V Trnavskom kraji zasahujú ha...siči najmä v okresoch Senica, Piešťany a Galanta, v Nitrianskom kraji pomáhajú najmä v okresoch Nitra, Zlaté Moravce a Levice. V Banskobystrickom kraji zasahujú hasiči pri 8 dopravných nehodách, v Košickom kraji pri 5, v Prešovskom a Žilinskom kraji pri 3, hasiči v Bratislavskom a Trenčianskom kraji vykonali 1 takýto výjazd. Za posledných 5 hodín bola pomoc hasičov potrebná pri 47 dopravných nehodách.

...

10:05

Nehoda na R1 za Čaradicami v smere do Nitry, úsek je uzavretý. Momentálne je množstvo nehôd na celom západnom Slovensku, čiastočne aj na severe stredného Slovenska.

Dopravný servis Rádia Express:

a

...

09:20

Polícia varuje. Na R1 pri ZV sa stojí už hodinu a pol (foto pod textom). Dávajte si pozor na celom Slovensku!!! V Banskobystrickom kraji padá mrznúci dážď a na cestách sa tvorí poľadovica. Najhoršia situácia je na cestách v okresoch Banská Bystrica, Zvolen a Žiar nad Hronom a najviac dopravných kolízií je v tomto čase na rýchlostnej ceste R1.

...

08:53

Horský priechod Soroška - hlásite tam niekoľko šmýkajúcich kamiónov, doprava je vraj obmedtená.

...

08:10

V Rožňave na Košickej sa zrazili dve autá.

a

Foto: red.

...

07:59

Množstvo dopravných nehôd z dôvodu poľadovice sužuje hlavne západné a stredné Slovensko. Kolaps zaznamenala aj železničná doprava okolo Levíc, niektoré vlaky majú meškanie až 120 minút.

a

Foto: Radio Express

...

Autoškola Guľáš Jozef Rožňava

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...