Posilnené call centrum

Finančná správa posilňuje v posledné januárové dni služby call centra - predlžuje prevádzkovú dobu a posilňuje personálne kapacity. Dôvodom je blížiaci sa termín na podanie daňového priznania k dani z motorových vozidiel (DP k DzMV) a takisto registrácia na elektronickú komunikáciu povinnú pre všetky právnické osoby zapísané v obchodnom registri.

Finančná správa s cieľom vyjsť v ústrety daňovým subjektom, ktorí sa obrátia na call centrum, posilňuje personálne kapacity call centra a upravuje jeho prevádzkovú dobu. Od začiatku januára sa totiž počet hovorov na call centre finančnej správy denne zvyšuje. Kým začiatkom januára evidovalo call centrum približne 230 hovorov denne, v polovici januára ich už zaznamenali 720. Aby mali daňové subjekty čo najväčší komfort pri komunikácii s finančnou správou, na infolinke budú zamestnanci k dispozícii počas posledných januárových dní dlhšie.

Call centrum finančnej správy bude k dispozícii v najbližších dňoch nasledovne:

  • štvrtok 25. januára - do 24.00 hod.
  • pondelok 29. januára - do 19.00 hod.
  • utorok 30. januára - do 19.00 hod.
  • streda 31. januára - do 24.00 hod.

Počas všetkých týchto dní finančná správa zároveň posilňuje počty expertov na call centre – zameraných najmä na technickú podporu pri elektronickej komunikácii (voľba č.1). Od 1. januára majú totiž povinnosť komunikovať s finančnou správou elektronicky už všetky právnické osoby zapísané v obchodnom registri. Zároveň sa blíži 31. január – termín na podanie DP k DzMV. Daňové subjekty sa preto v týchto dňoch čoraz viac dopytujú informácií týkajúcich sa registrácie na portáli finančnej správy či podávania DP k DzMV.

Daňové subjekty môžu využívať nielen infolinku 048/43 17 222, ale aj e-mailovú komunikáciu, ktorá je zabezpečovaná prostredníctvom aplikácie Live Agent a komunikovať môžu aj prostredníctvom online chat-u (dostupné priamo z portálu finančnej správy).

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...