Pri záchyte cigariet pomohol aj služobný pes

a

...

Colníci Kriminálneho úradu finančnej správy pri domovej prehliadke na východe Slovenska našli viac ako 68 000 ks cigariet a takmer 3 kg tabaku, ktoré neboli označené kontrolnou známkou. Finančný únik na spotrebnej dani vyčíslili na takmer 7 000 eur. Pri akcii boli zadržané 3 osoby. 

Včera (30.januára) vo večerných hodinách prehľadali colníci Kriminálneho úradu finančnej správy bytové a nebytové priestory v obci Rudlov (okres Vranov nad Topľou). Na akcii zameranej na záchyt tabaku a tabakových výrobkov sa podieľal aj služobný pes z Colného úradu Prešov, ktorý je na vyhľadávanie tabaku a tabakových výrobkov určený. Pri prehliadke našli 68 600 ks cigariet značky Jin Ling, avšak bez označenia platnou kontrolnou známkou Slovenskej republiky, rovnako ako 2,7 kg tabaku, taktiež bez označenia kontrolnou známkou. Poverený pracovník finančnej zadržal pri akcii 3 osoby. V súčasnosti prebiehajú ďalšie procesné úkony. Prípad prevzal vyšetrovateľ finančnej správy. 

V uvedenom prípade vzniklo podozrenie z porušenie predpisov o štátnych technických opatreniach na označenie tovaru v zmysle § 279 Trestného zákona č.300/2005 v platnom znení. Finančný únik na spotrebnej dani z tabakových výrobkov a tabaku predstavuje sumu 6 908,27 eur.

...

FS SR

a

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...