Tento mixér môže zabíjať!

mixér3

...


Slovenská obchodná inšpekcia zistila, že na trhu SR bol v ponuke pre spotrebiteľa výrobok, ktorý predstavuje riziko ohrozenia zdravia, a je preto výrobkom nebezpečným. Ide o nasledovný výrobok:

Ručný mixér Professor typ CZ-602

Pôvod: Česká republika

Identifikácia výrobku:
Ručný mixér bielej farby s piatimi rýchlosťami šľahania. Štítok obsahujúci technické údaje (obrázok č. 2) sa nachádza na spodnej strane výrobku. Výrobok je označený označením CE. Výrobok je balený v kartónovom obale a je sprevádzaný návodom na použitie v slovenskom jazyku.

Druh nebezpečnosti:
Potenciálne nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom.

Príčiny nebezpečnosti:
Spotrebič nemá dostatočnú mechanickú pevnosť a nie je konštruovaný tak, aby odolal zaobchádzaniu, aké možno očakávať pri bežnom používaní – možný prístup k živým častiam.

Opatrenia na ochranu trhu:
SOI kontrolovanej osobe uložila zákaz predaja predmetných výrobkov a ich stiahnutie z trhu. Súčasne mu uložila povinnosť informovať spotrebiteľov o týchto nebezpečných výrobkoch. Spotrebiteľ má pri vrátení nebezpečného výrobku predávajúcemu, u ktorého bol predmetný výrobok zakúpený, právo na vrátenie kúpnej ceny.

Slovenská obchodná inšpekcia odporúča spotrebiteľom, ak si tento výrobok zakúpili, aby ho vo vlastnom záujme prestali používať.

...

SOI


mixér1


mixér2

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...