Prezentáca nových domov už dnes! Pozývame Vás.

Thumb House,© Peter VonDelinde

Obchodná spoločnosť Slovak Arbitration Center s.r.o., ktorá realizuje predaj nehnuteľností v Rožňave, presnejšie v lokalite „Pod Gombášom“ Vás týmto srdečne pozýva na prezentáciu ohľadne predmetnej individuálnej výstavby, ktorá sa uskutoční dňa 01.03.2018 o 16.00 hod. v Malej sále Mestského úradu v Rožňave, na ulici Šafárikova 499/29.

...

Pod Gombášom Rožňava

...

Konečne je to tu! V lokalite Pod Gombášom sa finišuje s výstavbou inžinierskych sietí. Na jar sa teda začína aj s výstavbou rodinných domčekov. Naša realitná kancelária - Slovak Arbitration Center s.r.o. (www.realitysac.sk) zastrešuje predmetný developerský projekt. Ponúkame Rožňavčanom, ako aj širšiemu okoliu možnosť lukratívneho rodinného bývania v predmetnej lokalite, ktorá sa nachádza tesne pod lesom s mierne svahovitým terénom s južnou orientáciou len 350 m od východného okraja Rožňavy, v smere centrum Rožňavy a smer Košice. Táto lokalita je určená na výstavbu 60 rodinných domčekov. Developer ponúka na výber zo štyroch druhov rodinných domčekov – bungalovov, ktorých vizualizáciu si môžete pozrieť na nasledujúcich stránkach:

http://mondrev.sk/podgombasom/index.html

http://realitysac.sk/nehnutelnost/726356/developersky-projekt-roznava-lokalita-pod gombasom.html

Predmetné rodinné domy sa budú ponúkať ako holodomy, a to s plochou alebo sedlovou strechou (podľa požiadaviek záujemcu). V prípade, ak má záujemca záujem o kúpu len samotného stavebného pozemku, je na to v súčasnosti vyčlenených 15 parciel. V prípade záujmu, resp. bližších informácii nás neváhajte kontaktovať, a to na mobilných telefónnych číslach 0907 192 697, 0905 966 980.

Zároveň Vám oznamujeme, že dňa 01.03.2018 o 16.00 hod. sa v Malej sále Mestského úradu v Rožňave, na ulici Šafárikova 499/29 uskutoční prezentácia týkajúca sa individuálnej bytovej výstavby Pod Gombášom.   

...

Pod Gombášom Rožňava

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...