Adecor darceky a dekoracie PIZZA Rožňava Pod Gombášom Rožňava

S dieťatkom na kolenách uháňal takmer 150-tkou! Druhý chlastal počas jazdy!

a

...

Hliadka diaľničného oddelenia Policajného zboru Bratislava spozorovala na diaľnici D1 v smere do Bratislavy vozidlo prekračujúce maximálnu dovolenú rýchlosť.

V úseku diaľnice, kde je maximálna rýchlosť 90 km/h prechádzal vodič rýchlosťou 142 km/h. Z uvedeného dôvodu sa rozhodli vozidlo zastaviť a podrobiť kontrole. Pri predchádzaní tohto vozidla spozorovali, že vodičovi počas jazdy sedí na ...rukách maloleté dieťa.

Po zastavení vozidla zistili ďalšie porušenia zákona. Vozidlo prasknuté čelné sklo a tmavé fólie na predných bočných oknách. Vodičovi bola ďalšia jazda zakázaná, na mieste mu policajti zároveň zadržali osvedčenie o evidencii vozidla aj tabuľky s evidenčným číslom a uložili blokovú pokutu vo výške 100 eur.

Hliadku zaujal aj ďalší vodič jazdiaci po Einsteinovej ulici v smere na Prístavný most. Počas jazdy priamo vo vozidle zn. VW Polo pil alkoholický nápoj z plechovky. Vodiča ihneď zastavili a podrobili dychovej skúške, ktorou mu namerali 0,51 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu. Aj výsledok opakovaného merania bol pozitívny. Nezodpovedný 66-ročný vodič už čelí obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Stíhaný je na slobode.

...

mvsr

a

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...