Adecor darceky a dekoracie PIZZA Rožňava Pod Gombášom Rožňava

Záhada ...

a Miriam Martišová

...

Polícia v Lučenci sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 41-ročnej Miriam Martišovej z Poltára. V pondelok (15.4.) okolo 12.00 hodine odišla z miesta bydliska na stretnutie do Komárna na motorovom vozidle Range Rover, bielej farby, evidenčné čísla okresu Poltár. V čase o 18.23 hodine telefonovala svojmu príbuznému, že už ide ...domov a od uvedenej doby sa neozvala. Jej motorové vozidlo bolo nájdené v utorok (16.4.) ráno, približne kilometer za mestom Žiar nad Hronom v smere na Zvolen. Doposiaľ vykonaným pátraním, ako aj vykonanými previerkami sa nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať.

Popis osoby: je vysoká 165 cm, štíhlej postavy, má zeleno-hnedé oči, vlnité, blond vlasy dlhé po plecia.


Miriam Martišová
Popis oblečenia: čierny nátelník, tmavomodré rifle, čierne botasky s červenou podrážkou.

Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej žene oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja: www.facebook.com/KRPZBB.

...

mvsr

...

16.4.2019 od 07.00 hodiny ráno polícia v Žiari nad Hronom vyšetrovala dopravnú nehodu a pátra po neznámom vodičovi. V Hrone bolo nájdené havarované prázdne vozidlo Range Rover, ktoré bolo vo vode svojou prednou časťou. Prehľadávali rieku Hron, ako aj jej okolie, na mieste zasahovali potápači, záchranári z Gabčíkova a policajní pátrači.

...

mvsr

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...