GEMINI CARS PIZZA Rožňava Miesto pre Vašu reklamu

Pozor na podvody pri predaji áut!

...

V okrese Partizánske policajti už viac rokov po sebe prijímajú oznámenia nespokojných občanov, ktorí sa rozhodli kúpiť motorové vozidlo „z druhej ruky“, na inzerát a kúpa vozidla vďaka rôznym komplikáciám zo strany predávajúceho dopadla inak, ako mali kupujúci predstavu. Ide o predovšetkým o zlý technický stav vozidla, zistený až po uskutočnení kúpy, problémy a nezrovnalosti v technickej dokumentácii vozidiel či v ich evidencii u p...olície.

Oznámenia občanov sú zväčša zamerané na trestné činy podvodu, cítia sa podvedení predávajúcimi ohľadom kvality vozidla, počtu najazdených kilometrov, zamlčania blokácií vozidla v evidenciách, zadržiavania potrebných dokumentov predávajúcim a pod. Preukazovať úmysel páchateľa podviesť kupujúceho je vo väčšine prípadov komplikované, často aj pre nízke právne vedomie poškodených a ich neopatrnosť pri investovaní svojich peňazí do kúpy jazdeného vozidla od neznámej osoby, ktorá zväčša ani nie je vlastníkom vozidla, ale len „sprostredkovateľom“ predaja.

Polícia preto tieto osoby monitoruje a dlhodobo dokumentuje túto ich činnosť, ktorá je po zdokumentovaní kvalifikovaná ako trestný čin neoprávneného podnikania. Počas prvých 6 mesiacov roku 2019 policajti odhalili ďalších 7 prípadov tejto trestnej činnosti.

...

mvsr

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...