GEMINI CARS PIZZA Rožňava Barber

Ďalšia tragédia v Okrese Rožňava ...

AKTUALIZÁCIA - správa polície

a

...
Pôvodná sprava:
...
Smrteľných nehôd v Okrese Rožňava v tomto roku neutešene a enormne pribúda. Dnes večer došlo k ďalšej pár metrov za "kruháčom" na Štítnickej ulici v Rožňave smerom na Betliar. Čelne sa zrazili dve autá. Peugeot v EČ RV, kde zomrel spolujazdec s Audinou s Rakúskym EČ. Cesta je momentálne (21:40) stále uzavretá a obchádzka smeruje cez Nadabulu a Rožňavskú baňu.
...
Správa Polície:
...
Včera okolo 20:00 hod. došlo k tragickej dopravnej nehode pri Rožňave v katastri mesta v okrese Rožňava medzi motorovým vozidlom zn. Peugeot, ktoré viedol 19-ročný vodič z okresu Rožňava a osobným motorovým vozidlom zn. Audi, ktoré viedol 44-ročný vodič, štátny príslušník Rakúska.

                                     Odťahovka
Vodič vozidla zn. Peugeot v tiahlej ľavotočivej zákrute na mokrej vozovke pravdepodobne s vozidlom dostal šmyk, prešiel do protismeru a následne bočnou stranou vozidla narazil do oproti idúceho vozidla zn. Audi.
Pri nehode vodič vozidla zn. Peugeot utrpel ťažké zranenia a jeho spolujazdec (20), žiaľ, utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Vo vozidle zn. Audi sa vodič nezranil, ťažké zranenia utrpela jeho spolujazdkyňa a ďalší spolujazdec sa zranil ľahko.
Požitie alkoholu u vodiča vozidla zn. Audi zistené nebolo. Celková škoda spôsobená na vozidlách bola vyčíslená na cca 7.000 eur.
Pri obhliadke miesta udalosti bola vo vozidle zn. Peugeot nájdená zelená sušina neznámeho pôvodu i striekačka s neznámou látkou. Zaistené veci budú podrobené expertíznemu skúmaniu. V tejto súvislosti polícia začala trestné stíhanie pre podozrenie z drogovej trestnej činnosti.

a

a

a

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

a

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...