GEMINI CARS PIZZA Rožňava vyza eu

ČO SA TO NA TÝCH CESTÁCH DEJE?

dychová skúška - alkohol za volantom

...

71-ročný muž z Košíc včera večer pod vplyvom alkoholu viedol vozidlo, pričom bol zastavený a kontrolovaný košickou policajnou hliadkou a výsledok jeho dychovej skúšky bol 1,16 mg/l, čo je v prepočte 2,42 promile.
V tom istom čase, ale v obci Michaľany /okr. Trebišov/, 44-ročný muž z okresu Trebišov viedol „s pomocou alkoholu“ motocykel. Jeho dychová skúška mala výsledok 0,49 mg/l, čo je v prepočte 1,02 promile. Ako keby toho nebolo málo, muž nie je ani držiteľom príslušného vodičského oprávnenia na vedenie motocyklov kategórie L3e.
V nedeľu sa 53-ročný muž z Košíc premával po košických cestách s pozitívnou skúškou na alkohol, a to 0,72 mg/l, čo je 1,50 promile.
Na dodávku si trúfol 41-ročný muž z Košíc-okolia, ktorý toto vozidlo viedol s 0,95 mg/l, čo je v prepočte 1,98 promile.
Ani to, že vo vozidle sedel iba 13-ročný chlapec, nezabránilo cez víkend 61-ročnému Gelničanovi, aby sa pred jazdou posilnil alkoholom. Alkohol ho zmohol natoľko, že s vozidlom zišiel vpravo v smere svojej jazdy mimo cesty, pričom narazil prednou časťou vozidla do zadnej pravej časti tam zaparkovaného vozidla, stojaceho na odstavnej ploche. Výsledok dychovej skúšky 0,74 mg/l, čo je v prepočte 1,56 ‰.
Ani ženy nezaostávajú. Ešte v sobotu si skoro ráno sadla za volant vozidla 44-rožná žena z Michaloviec. Pri následnej kontrole jej v dychu policajti namerali 0,59 mg/l, čo je v prepočte 1,23 promile, pričom hodnota alkoholu v dychu mala stúpajúcu tendenciu.
Kto vodičský preukaz mal, už ho nemá. Kto nemal, už ani mať nebude. Všetci skončili v policajných celách.

...

mvsr

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...