Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava Miesto pre Vašu reklamu

Povinný základ pánskeho šatníka

x

...

Bojujete s trendami v obliekaní? Poradíme vám, aké kúsky by vám v skrini nemali určite chýbať. Aby ste sa cítili štýlovo a pohodlne v každej situácii a pri každej príležitosti. Služby módneho poradcu už potrebovať nebudete.

 

Nestarnúci denim

Pánske riflezákladným pilierom každého mužského šatníka. Vynosíte ich ako vo voľnom čase, tak aj na menej formálne schôdzky. Pri výbere preto vsaďte na jednoduchosť – čím menej zdobených detailov, tým lepšie. Tmavo modrý denim je pohodlná klasika, ktorú môžete kedykoľvek kombinovať aj s košeľou a sakom. Klasický strih je regular s rovnými nohavicami a štandardnou výškou pása. Jeho užší variant, ktorý má nižší pás je potom slim.

 

Biele tričko

S bielym tričkom a rifľami nikdy nešliapnete vedľa. Obyčajné bavlnené tričko svedčí každému. Pri nákupe si dajte pozor na priesvitnosť materiálu. Látka by mala obsahovať aspoň trochu elastanu alebo lykry, aby oblečenie držalo tvar.

 

Oblek, ktorý padne

Každý muž by mala mať v šatníku aspoň jeden dobre padnúci oblek. Nech už sa chystáte na svadbu, promócie alebo vás čaká dôležitá schôdzka, oblek je stávka na istotu. Výber obleku ale nie je nič jednoduchého. Musí vám perfektne sadnúť, a to najmä v ramenách, páse a hrudníku. Rukáv saka by mal končiť pri hrane zápästia. Nájsť oblek v obchode, je ale oriešok. Preto počítajte s návštevou krajčíra, ktorý vám dĺžku rukávov a nohavíc upraví, prípadne si môžete oblek nechať ušiť na mieru. Pri výbere obleku hrá dôležitú úlohu aj materiál. Ak si potrpíte na kvalitu, siahnite po vlnenom obleku. Príjemne sa nosí a ešte lepšie vyzerá. V lete naopak oceníte vzdušný a ľahký ľanový materiál. A aká farba je tá pravá? Nestarnúcou klasikou je tmavo modrá a čierna.

 

Svetlo modrá košeľa

Klasická svetlo modrá košeľa vyzerá skvelo nielen v obleku, ale aj s rifľami. Podstatné je, aby bola ušitá z kvalitnej bavlny a mala dobrý strih. Štíhlym mužom svedčí užší slim typ. Ostatní môžu vsadiť na voľnejší comfort variant. Keď rozpažíte ruky, mala by vám košeľa ľahko obopínať hrudník, ale nesmú sa vám rozopínať gombíky.

 

Topánky nielen k obleku

Topánky dokážu váš štýl pozdvihnúť o niekoľko tried vyššie. Rovnako tak ho môžu aj zhodiť. Venujte preto výberu topánok pozornosť a nebojte sa do nich investovať. Zaoblené šnurovacie topánky sú klasikou, ktorá sa hodí ako k obleku, tak aj k ležérnemu štýlu. Vyzerajú skvele v čiernej, hnedej ale béžovej farbe.

 

Nadčasové hodinky

Ani pánsky šatník sa nezaobíde bez niekoľkých kúskov, ktoré celý outfit dovedú k dokonalosti. Reč je o kvalitných hodinkách, ktoré sú investíciou na mnoho desiatok rokov. Mali by byť nadčasové a ladiť nielen s vaším šatníkom, ale aj s vašou osobnosťou.

...

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...