Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava Miesto pre Vašu reklamu

COVID si nevyberá ...

a

Polícia SR:

...

COVID NÁM ZOBRAL KOLEGU...

V POLÍCII TAKMER 30 ROKOV, PEDAGÓG, OBČIANSKY ZAMESTNANEC, VERNÝ SVOJMU POSLANIU

Vyjadrujeme úprimnú pozostalosť pozostalým. Milan, odpočívajte v pokoji.

Takto si zaspomínali najbližší kolegovia z Polícia SR - Bratislavský kraj:

Pandemická situácia a covid nám zobral 49-ročného priateľa, kolegu. Táto situácia nám zároveň nedovolí rozlúčiť sa s ním so všetkými poctami a náležitosťami, ktoré si tento super človek, pedagóg a kolega zaslúži.

Svoje skúsenosti za 28 rokov služby v Policajnom zbore odovzdával nielen ako policajt služobne zaradený na OR PZ v Bratislave 4, ale i ako pedagóg poriadkovej polície na strednej odbornej škole PZ Devínska Nova Ves v Bratislave. Z pôsobenia na škole si vedomosti a skúsenosti pána podplukovníka, ktoré odovzdával jeho zvučným hlasom pri prednáškach odniesol v pamäti nejeden poslucháč - budúci kolegovia zaradení na útvaroch PZ v rámci celého Slovenska.

Radom bratislavskej polície ostal verný i po odchode do výsluhového dôchodku. Ako občianskeho zamestnanca sme ho mohli naďalej stretávať pri našom príchode či odchode z práce. Vždy usmiateho, dobre naladeného s pozdravom, ktorý niesol charakteristický zvučný podtón Miňovho typického nezameniteľného hlasu.

Dovoľte nám v mene bratislavskej polície prejaviť mu, aspoň takýmto spôsobom, poctu a vyjadriť rodine ľútosť, spolupatričnosť a úprimnú sústrasť...

...

a

...

kalendár 2019

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...