a Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

Prihlasovanie sa na Dobšinský kopec 2021 spustené

a

...

TLAČOVÁ SPRÁVA 02/21

Prihlasovanie sa na Dobšinský kopec 2021 spustené

 

Schválením Zvláštnych ustanovení, ktoré musela odobriť Medzinárodná automobilová federácia a ASN, je definitívne potvrdené konanie XXXVII. ročníka pretekov automobilov do vrchu Dobšinský kopec 2021. Zároveň bolo spustené aj prihlasovanie sa súťažiacich.

 

 

Preteky sa uskutočnia v tradičnom termíne 16. – 18. júla 2021 a už po deviatykrát sú súčasťou FIA Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu (EHC). Dňom 3. júna 2021 budú Zvláštne ustanovenia zverejnené na stránke www.dobsinskykopec.com v sekcii „Jazdci“, ako aj na stránke Slovenskej asociácie motoristického športu.

 

Prosíme, aby ste si dôsledne prečítali inštrukcie smerujúce k prihlasovaniu jazdcov, ktoré sú uvedené v Zvláštnych ustanoveniach na strane č. 7. Je potrebné rozlíšiť štart v ME a na národných šampionátoch. Kto chce štartovať v oboch prípadoch, musí poslať dve prihlášky. Jednu osobitne na ME a druhú na stránke organizátora, ako doteraz.

 

Pre uľahčenie uvádzame, že elektronické prihlasovanie sa na ME je možné cez formulár na https://registrations.fia.com/ehc  (pozn.: ak ešte nemáte profil, musíte si ho najprv vytvoriť) a elektronické prihlasovanie sa súťažiacich v národných šampionátoch je spustené na stránke www.sams-asn.sk/prihlaska .

Ľuboš Kašický

Tlačový tajomník

DK 2021

...

a

a

kalendár 2019

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...