AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

Historické príbehy a prírodné krásy – Staň sa ich súčasťou.

a

...

Historické príbehy a prírodné krásy – Staň sa ich súčasťou. To je názov projektu cezhraničnej spolupráce, ktorý realizuje obec Silica spolu s Maďarskou partnerskou obcou Szihalom. Vďaka finančného príspevku z Fondu malých projektov cez gestorskú organizáciu Via Carpatia sa v partnerských obciach vybuduje infraštruktúra na podporu turizmu, na udržanie a zvýšenie atraktivity prihraničnej oblasti s cieľom využiť ich prírodné a kultúrne danosti a zvýšiť ich popularitu a návštevnosť regiónu.

V rámci projektu sa v partnerských obciach vybuduje kemping z drevených domčekov a každá z partnerských obcí bude hostiť rodiny s deťmi od druhého partnera. Tieto tematické tábory sa zorganizujú tak, aby sa ho mohli zúčastniť rodiny zo Szihalomu, ktoré bude hostiť Silica a tiež rodiny zo Silice, ktoré tento tábor absolvujú v obci Szihalom.

Vzájomná navštevovanosť Maďarska a Slovenska turistami každým rokom rastie. Preto je dôležité pre obe krajiny rozvíjať služby a ponuky v cestovnom ruchu. Partneri dúfajú, že investície realizované v rámci projektu docielia zvýšenie návštevnosti regiónu, pretože vybudovaná infrakštruktúra bude aj po ukončení projektu k dispozícií cieľovým skupinám.

                                                                                                                             Ing. Tomáš Várady, PhD.

                                                                                                                                             starosta obce

...

a

a

kalendár 2019

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...