AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

AKTUÁLNE: VÁŽNA NEHODA V CENTRE BRATISLAVY

a

...

ĎALŠIA NEHODA POD KTORÚ SA PODPÍSAL ALKOHOL

a

Bratislavskí dopravní policajti aktuálne dokumentujú vážnu dopravnú nehodu, ku ktorej došlo krátko pred 19.30 h v centre Bratislavy. Podľa doterajších informácií pri prechádzaní vozidla BMW nadjazdom na Zámockej ulici v smere na Staromestskú ulicu, neprispôsobil vodič svoju jazdu stavu a povahe vozovky ako ani svojim schopnostiam a vozidlo dostalo šmyk.
Následne narazilo do vozidla Škoda City Go od ktorého bolo odrazené do vozidla Toyota CHR ktoré išlo v protismernej časti vozovky. Do vozidla Toyota následne zozadu narazilo vozidlo Volkswagen Golf.
a
Pri nehode utrpeli celkovo štyri osoby zranenia. Vodič vozidla BMW bol na mieste podrobený vykonaniu dychovej skúšky, tá skončila s pozitívnym výsledkom. Nameraná mu bola hodnota 0,77 mg/l alkoholu v dych čo predstavuje 1,6 promile. Vodič bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný za účelom vykonania ďalších úkonov na policajné oddelenie.
a
Škoda ktorá bola pri nehode spôsobená bola vyčíslená na cca. 30.000 ,- Eur. Presné príčiny ako aj okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania.

...

mvsr

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...