Aktuálna situácia na cestách , POĽADOVICA

nehoda


Atualizácia. 20.1.2013, 18,00 hod.Upozorňujeme vodičov, že v súvislosti s poľadovicou takmer na všetkých cestách Banskobystrického kraja, vznikajú kolízne situácie, ktorým by vodiči mohli predísť znížením rýchlosti a zväčšením vzdialeností medzi vozidlami. Na šmykľavej  vozovke treba maximálne zvýšiť opatrnosť a šoférovanie v takýchto podmienkach si vyžaduje aj maximálne sústredenie a pozornosť. V tomto čase sme zaznamenali nehody a škodové udalosti vo viacerých okresoch Banskobystrického kraja, preto opäť vodičov vyzývame k väčšej opatrnosti pri šoférovaní.


Atualizácia. 20.1.2013, 18,00 hod. - Upozorňujeme vodičov, že v Banskobystrickom kraji je stále poľadovica na všetkých cestách a vznikajú kolízne situácie. Prevažne ide o škodové udalosti, ktoré sú bez zranenia, bez alkoholu a z nižšou škodou. Od 12.00 hodiny do 18.00 hodiny polícia riešila na našich cestách 4 dopravné nehody a 9 škodových udalostí, ktoré sa stali v dôsledku poľadovice. Opäť vodičov vyzývame k väčšej opatrnosti pri šoférovaní, nakoľko aj v týchto chvíľach polícia na cestách dokumentuje ďalšie nehody a škodové udalosti.


Zdroj: mjr. PhDr. Mária Faltániová - hovorkyňa KR PZ BBA čo tak niečo z Košického

A čo tak niečo z Košického kraja, mi žijeme v Košickom kraji!Aj z Košického kraja dávame ,

Aj z Košického kraja dávame Úžasný, ale čitateľov máme aj z BB kraja, aj z celeho Slovenska, a podla statistiky aj zo zahranicia - hlavne GB, CZ ...

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...