a Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

Nemáme veľa času, ale neprestávame bojovať o život drobčeka.

Alex Brdársky

...

Dnes do Rožňavy zavítal malý - veľký bojovník s vážnou chorobou Alex Brdársky z Košíc, jeho korene ale siahajú do Rejdovej. V príjemnej atmosfére sme spolu prežili chvíľku v Rožňavskej 100P-ke.Drobčeka prišla povzbudiť aj mladá talentovaná speváčka Karmen Pál Balázs. Na stretko prišiel aj môj vnuk Leuško. Veľmi smutný pohľad na tie deťúrence, ktoré majú veľa spoločného. Medzi nimi je vekový rozdiel 4 dni a obaja sa narodoli v Košiciach. Majú však aj obrovský rozdiel, keďže Leuško behá, je ho "všade plno" a Alex len leží, chabé svalstvo mu nedovolí ani sedieť. Teraz má bojovník 1,5 roka. Jeho život visí na vlásku, resp. o jeho kvalitnom živote a jeho dĺžke môžu rozhodnúť len peniaze, ktoré sa snažíme pozbierať. Čas ale neúprosne beží a drahý liek sa musí podať do druhého roka veku. Len do vtedy je účinný. Ale my neprestávame bojovať. Alex, drž sa, sme s tebou!

...

Tie deti spája veľa:

a

Karmen a Drobček:

a

Aj Martinka Molčanová pomáha ako len vie:

a

Majiteľom 100P-ky: chlapci, Váš úsmev je pekný, no Alex potrebuje doláriky na transparentný účet, aby dostal včeličku, ktorá ho pichne a bude zdravý.

Alex Brdársky

Alexovi drží palce aj personál:

a

a

a

a

...

Takto to začalo

Oslovila ma kamoška:

Romanko ahoj, chcela by som ta poprosit o pomoc s propagaciou. Ide o synceka mojho bratranca ktoremu diagnostikovali SMA. Pomoct mu moze jedine liek Zolgesma, ktory ale stoji 2,1 mil dolarov. Jeho rodicia vyhlasili verejnu zbierku, ale nedari sa im. Nevedel by si pomoct prosim aj ty?

...

Obratom som jej zavolal, aby som sa uistil, o čo ide. Mojimi slovami v skratke - malý Alex z Košíc trpí vážnou chorobou a zachrániť ho môže len drahý liek, ktorý ale musí užiť do dvoch rokov veku. Keďže drobček bude mať 2 rôčky už v lete, času je málo. Rodina, ktorá má korene v Rejdovej, okres Rožňava je zúfala a prosí o pomoc. Samozejme, pomoc prebieha prostredníctvom transparentného účtu, ktorý si môžete kedykoľvek preveriť. Ak netrpíte biedou, buchnite sa po vrecku a pomôžte nejakou sumičkou, ak ale nie ste na tom najlepšie, aj zopár drobných pomôže, aby sme spolu zachránili malého drobčeka.

...

Roman Ocelník a

0903 141 621 - ak máte otázky, Kľudne ma počas dňa zavolajte.

...

FB Alex SMA bojovník - klik TU

...

a

...

Nemáme veľa času, ale neprestávame bojovať. Podarilo sa to iným a podarí sa to aj nám!
A vy tiež môžete byť súčasťou toho, aby sme spoločne dokázali niečo veľké - vyhrať závod s časom na získanie lieku pre Alexa.

Podporiť nás môžete zaslaním akejkoľvek sumy na:

Transparetný účet OZ Alexsma:
SK18 8330 00000021 0168 4316
BIC/SWIFT:FIOZSKBAXXX
Názov účtu: Alexsma
Fio Banka

Stav transparentného účtu si môžete pozrieť cez link: https://ib.fio.sk/ib/transparent?a=2101684316

Alebo prostredníctvom PayPal zbierky Alex SMA:
https://paypal.me/pools/c/8lpXL3fDB9

Rovnako môžete pomôcť prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom a to príspevkom na výzvu "Liek pre Alexa", výzva č. 7148: www.ludialudom.sk/vyzvy/7148

...

a

...

a

...

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...