AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

S rýchlym internetom od SWANu sa dá teraz ušetriť

elektro market roznava

...

Služba TO.doma predstavuje kvalitné vysokorýchlostné pripojenie, ktoré vyrieši problém s pomalým internetom v rodinných domoch, ale aj v panelových činžiakoch, kde často nie sú k dispozícii optické siete a obyvatelia sú  odkázaní na pomalý DSL či káblový internet.

Ide o najmodernejšie riešenie založené na bezdrôtových sieťach štvrtej generácie, ktoré vyrieši problém s pomalým či zastaraným internetom. Zákazníci sa nemusia obávať žiadnej rozkopávky záhrady alebo inštalácie komplikovanej kabeláže, postačí jednoduché umiestnenie malého vonkajšieho prijímača, ktorý nie je väčší ako hárok papiera.

Hardvér aj inštalácia za euro

Domáci LTE internet od SWANu je dostupný v troch variantoch. Služba TO.doma S je určená domácnostiam, ktoré chcú spoľahlivé pripojenie na internet, kde za atraktívnu cenu iba 9,99 eur mesačne, získajú internet s rýchlosťou 12/1 Mbit/s.

Pre náročnejších klientov je určená služba TO.doma M za cenu 14,99 eur mesačne s rýchlosťou až do 25/2 Mbit/s, kde je možné získať Wi-Fi router za 9.90 eur.

elektro market roznava

Pre tých s najnáročnejšími požiadavkami na rýchlosť pripojenia je určená služba LTE doma L s rýchlosťou až do 70/5 Mbit/s, ktorú SWAN ponúka za 19,99 eur mesačne a pri dvojročnej viazanosti k nej zákazník získa kvalitný domáci WiFi router iba za 1 euro.

Okrem toho, všetci, ktorí sa teraz rozhodnú pre službu TO.doma na dva roky, získajú profesionálnu inštaláciu a sprevádzkovanie pripojenia iba za symbolické 1 euro.

Superrýchla sieť aj v Rožňave a okolí

Služby domáceho LTE internetu TO.doma sú dnes dostupné aj v Rožňave a neďalekých obciach. Pre viac informácií navštívte našu predajňu ElektroMarket v budove VÚB banky v Rožňave, alebo sa informujte telefonicky na čísle: 0940 533 005.

SWAN ako tretí najväčší poskytovateľ internetu na Slovensku pre túto službu vybudoval vlastnú modernú celoslovenskú LTE sieť, ktorá zaručuje maximálne prenosové rýchlosti porovnateľné s optickým internetom.

...

elektromarket

elektromarket roznava

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...