AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

17. Majstrovstvá Prešova v náhodných dvojiciach v elektronických šípkach

Šípky report – September 

Martin Ziman

Dňa 01.09.2022 sa konali 17. Majstrovstvá Prešova v náhodných dvojiciach v elektronických šípkach.

Spoločne s Ivanom Rohaľom sme spomedzi 17 dvojíc vyhrali Majstrovstvá Prešova v náhodných dvojiciach, keď sme v celkovom finále porazili silnú dvojicu Miroslav Pažin a Milan Polomský. 

Na tretom mieste sa umiestnila dvojica Jozef Semanič a Michal Baran.

(zľava Milan Polomský, Miroslav Pažin, Martin Ziman, Ivan Rohaľ, Jozef Semanič a Michal Baran)


Dňa 03.09.2022 sa konal 4. ročník Prešovsko-Bardejovskej premier ligy v klasických šípkach za účasti 12 najlepších hráčov. Obsadil som krásne 3. miesto keď som v semifinále prehral pomerom 9:10 s Matejom Čverhom. 

(zľava Martin Ziman, Matej Čverha, František Mika, Milan Štefaňák, Jozef Vavrek a Tomáš Miženko)

Šípky report – 9-11.09.2022 Slovenský Pohár č.1 v Handlovej
Prvý Slovenský pohár v klasických šípkach sa konal v Basketbalovej hale v meste Handlová.
Zišlo sa cez 340 hráčov v hlavných turnajoch. V 1.lige hralo 59. hráčov, ktorí boli rozdelení do 8 skupín a postupovali najlepší dvaja zo skupiny. Po 2 výhrach a jednej prehre sa mi podarilo postúpiť zo skupiny z 2. miesta a následne som v KO pavúku narazil na Erika Poliaka, ktorého som zdolal 4:3 v last32 a ďalší zápas v last16 som už nestačil na výborne hrajúceho Vladimíra Poláka a prehral som pomerom 1:4. Celkovo som skončil na spoločnom 9. mieste. Víťazom 1. ligy sa stal František Mika po výhre nad Štefanom Hájekom.  Po hlavnom turnaji nasledoval turnaj dvojíc kde sme s Matejom Čverhom obsadili 3. miesto z 76 dvojíc. Víťazmi dvojíc sa stali Jozef Vavrek a Marek Gedra po výhre nad Jaroslavom Marečekom a Jurij Gosárom.
(zľava Marek Gedra, Jozef Vavrek, Matej Čverha a Martin Ziman)

Šípky report – 17.09.2022 Master východ Bardejov č.1
V sobotu 17.09.2022 sa konal v Bardejove Master č.1 východ v elektronických šípkach za účasti 26 hráčov. Finále A strany pavúka a postup do celkového finále som si zabezpečil výhrou 3:2 nad Martinom Ševcovom. Celkové finále ovládol Jozef Vavrek, s ktorým som prehral 2:3 a 2:3 v krásnom finále a obsadil som tak konečné 2. miesto v turnaji, ktorý sa započítava do celoslovenského rebríčka. Vo Fortuna E-superlige som remízoval s Milanom Štefaňákom a Jozefom Vavrekom 4:4 a vyhral s Františkom Mikom 5:3.
(zľava Ivan Rohaľ, Martin Ziman, Jozef Vavrek, Martin Ševcov, František Mika a Martin Margicin)

Šípky report – 24.09.2022 Memoriál Mareka Krajňáka
Pod záštitou GOOD DARTS PREŠOV sa konal 4. ročník memoriálu Mareka Krajňáka, ktorý bol vynikajúci Prešovský hráč a mnohí naňho spomínajú len v tom najlepšom. Zišlo sa 38 výborných hráčov v Extreme Club Prešov a po veľmi dramatických zápasoch som obsadil konečné 2. miesto, keď som nestačil na skvelo hrajúceho Milana Štefaňáka, ktorý je môj spoluhráč v družstvách za Prešov. Na treťom mieste skončil Jaroslav Knap. Po skončení hlavného turnaja sa odohral aj turnaj dvojíc v ktorom spolu s Lukášom Karabinošom sme nenechali nič na náhodu a získali 1. miesto. 
(zľava Martin Ziman, Milan Štefaňák, Jaroslav Knap a Lukáš Karabinoš)

Šípky report – 07-08.10.2022 TOP SLOVAKIA DART CUP č.1 Košice + FORTUNA E-SUPERLIGA
Šípkarská sezóna sa už začala a nemôže chýbať ani druhý najväčší turnaj v elektronických šípkach po majstrovstiev Slovenska. V piatok ako stále bola na programe FORTUNA E-SUPERLIGA, Cricket a Miešané Páry. Vo FORTUNA E-SUPERLIGE som mal naplánovaných 5 zápasov, pričom som prvé tri zápasy vyhral proti Petrovi Jakubisovi, Jozefovi Sekerešovi, Martine Sulovskej a posledné dva zápasy som prehral s Milanom Dudášom a Jurajom Vindišom. 
V turnaji Cricket som obsadil 7. miesto zo 63 hráčov.
V hlavnom turnaji, ktorý sa hral v sobotu som po tesných prehrách so skvelo hrajúcimi hráčmi obsadil celkové 10. miesto zo 129 hráčov.
Turnaj dvojíc sme spolu s Milanom Štefaňákom obsadili krásne 4. miesto keď sme prehrali s oboma finalistami a zároveň aj s víťazmi turnaja dvojíc.

(zľava Milan Štefaňák a Martin Ziman)

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...