AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

PRI DOPRAVNEJ NEHODE ZAHYNUL 46 ROČNÝ SPOLUJAZDEC A VIACERO OSÔB ...

a

...

PRI DOPRAVNEJ NEHODE ZAHYNUL 46 ROČNÝ SPOLUJAZDEC A VIACERO OSÔB SA ŤAŽKO ZRANILO. PRI DRUHEJ NEHODE MLADÁ VODIČKA PREŠLA DO PROTISMERU A ŤAŽKO ZRANILA SEBA AJ 53 ROČNÚ VODIČKU INÉHO AUTA
POLÍCIA VYZÝVA VODIČOV K VEDENIU VOZIDIEL S VÄČŠOU POZORNOSŤOU

Polícia v Nových Zámkoch prijala včera 3.12.2021 krátko po siedmej hodine ráno oznámenie o zrážke dvoch vozidiel na križovatke ulíc Budovateľská a Komárňanská v Nových Zámkoch. 24 ročný vodič nákladného vozidla MAN tu pravdepodobne nedal pri odbočovaní vľavo prednosť v jazde oprotiidúcej dodávke Peugeot. V nej sa zranilo 6 osôb, ktoré boli záchranármi prevážané do okolitých nemocníc s rôznymi zlomeninami. Večer však prišla smutná správa. 46 ročný muž z osádky Peugeotu následkom zranení podľahol.
Na mieste nehody bol prítomný aj znalec z odboru cestnej dopravy, ktorého znalecký posudok pomôže pri vyšetrovaní okolností tejto tragickej dopravnej nehody. Alkohol v dychu vodičov policajti nezistili.
Polícia jej mieru zavinenia a príčinu vyšetruje ako prečin usmrtenia a ublíženia na zdraví.
a

K druhej vážnej dopravnej nehode došlo asi o 15.20 hod. medzi obcou Tehla a mestom Vráble. 21 ročná vodička Mazdy 3 jazdila v smere na Vráble, pričom na rovnom úseku cesty prešla s vozidlom do protismeru kde došlo k zrážke s vozidlom VW Golf.
Vozidlá po náraze zostali v priekope.
a
Pri nehode došlo k zraneniu troch osôb – vodičky Mazdy, vodičky Golfu aj jej spolujazdkyne. Alkohol v dychu vodičky Golfu policajti nezistili a u vodičky Mazdy museli zdravotníci na zistenie prípadnej prítomnosti alkoholu v tele odobrať krv. Levická polícia vyšetruje okolnosti tejto udalosti ako trestný čin ublíženia na zdraví.

...

mvsr

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...