GEMINI CARS PIZZA Rožňava vyza eu

Testovanie Deštrukprojekt Racing teamu

Testovanie Deštrukprojekt Racing teamu v Zlíne

Testovanie Mitsubishi Lancer Evo IX: foto + video

Posádka Destrukprojekt temu sa v uplynulých dňoch zúčastnila testovaniu automobilu Mitsubishi Lancer Evo IX od tímu K.I.T.Racing v Zlíne. S týmto automobilom odštartujú úvodné preteky nášho domáceho majstráku, ktorý sa začna v maďarskom Egri už tento piatok. Lukáš Lapdavský /pilot/ "Áno, je pravda, že sezóna 2008 priniesla do nášho tímu určité zmeny.

Tou hlavnou je zaobstaranie automobilu Mitsubishi Lancer Evo IX. V týchto dňoch sme sa zúšastnili testovanie a trénovaniu u p.Neumanna v Zlíne, ktorý nám toto súťažné auto pripravil. Som z tohoto auta naozaj veľmi prekvapený, predovšetkým z jeho výkonu a stability. Hodláme s ním odštartovať celý slovenský majstrák ale aj vybrané preteky v zahraničí. Mojim cieĺom je učiť sa a absolvovať čo najviac súťažných kilometrov a samozrejme zbierať skúsenosti.

Touto cestou by som veľmi rád poďakoval Radó Istvánovi za všetky jeho rady a vedomosti ktoré nám dal, Peťovi Haluškovi, ktorý sa mi venuje po stránke rozpisov a v neposlednom rade Vlastimilovi Neumannovi a Pavlovi Valouškovi za všetky rady a pomoc, ktorú mi poskytli v uplynulých dňoch v Zline. Samozrejme taktiež ďakujem aj našim všetkým fanúškom, ktorých dúfam nesklamem."

Podobné články na našom webe START RALLYE 2008 o pár dní !!!

Video TU

Mitsubisi Lancer evo IX.to video mi nejak nejde

to video mi nejak nejde prehrat...nieje to aj na youtube? aak nie tak prosim o pridanie.thxJe to klasicke wmv, to musi

Je to klasicke wmv, to musi istNo,pochvala chalani!!!

No,pochvala chalani!!! Vidiet snahu,odhodlanost,motivaciu,ze je to myslene vazne... Taktiez vsetci ktori prispievaju ku kvalite tohto teamu z mojho rodneho mesta.Tesi ma to a bol som tak trosku hrdy,ked moji priatelia tu v zahranici,ohodnotili toto video,velmi pozitivne,vraj akoby videli zaciatky karieri Loeba. Moje fanusikovske oko bolo potesene peknym videom.Podla mna je medializacia a reklama teamu na velkej urovni,co je dolezite... Tak prajem vela stastia,z tym krasnym autom a nemajte obavi ze nas fanusikou sklamete,uz to, co povedal pan Neumann a Valousek vo videu,stoji zato... Peter,Irsko.To je delo!

S takym delom sa asi pekne jazdi! Podvozok pevny, zrychlenie nenormalne a este k tomu speci brzdy. Len opatrne, chlapci!Luky ,Julo budem Vam velmi

Luky ,Julo budem Vam velmi drzat palce:-))))Tesiim sa na Eger:-))krasna reprezantcia mesta

krasna reprezantcia mesta

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...