a Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

Thajská masáž v Rožňave

YAYA thai massage

...

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ: TOTO JE JEJ 5 BENEFITOV PRE VAŠE TELO!


ZLEPŠUJE KRVNÝ OBEH


Počas masáže sú vaše svaly a telo ohýbané rôznymi pohyby rúk, čím pomáhajú stimulovať povrch pokožky. Tento jav vedie k produkcii tepla, ktoré následne masíruje nervy a krvné cievy pod kožou. Inak povedané, masáž zlepšuje váš krvný obeh a správne fungovanie vnútorných orgánov (srdce, tráviacu a nervovú sústavu). Okrem toho je známe, že produkované teplo tiež pomáha zlepšovať metabolizmus.


ZVYŠUJE FLEXIBILITU


Keď masážny terapeut telo masíruje človeka presne korigovaným tlakom, pomáha mu posilňovať svaly. Masáž napína svaly a zlepšuje ich fungovanie. V pravidelných intervaloch, navyše, pomáha znižovať ochabnutie svalov a tónuje ich. Masáž tiež pomáha zmierniť mierne až stredné bolesti tela.


ZMIERŇUJE DEPRESIU


Vedeli ste, že vaše telo obsahuje 30 tlakových bodov na chodidlách a dlaniach, ktoré súvisia s rôznymi orgánmi? Okrem toho máte 7 reflexných centier, ktoré sa týkajú krčných žliaz, hlavy, reprodukčných orgánov, pankreasu, obličiek a pečene. Relaxačná masáž zároveň prispieva k lepšiemu spánku, pretože pomáha pri uvoľňovaní určitých hormónov. No a tieto hormóny upokojujú myseľ, zmierňujú stres a pomáhajú udržať depresiu na uzde.


DETOXIKUJE ORGANIZMUS


Olej pomáha telu zbaviť sa nečistôt a odumretej pokožky. Zároveň prispieva k zrýchleniu metabolizmu, s čím nevyhnutne súvisí aj zbavovanie sa toxínov. Nielenže pomôže vášmu telu bez infekcie, ale tiež rozjasní vašu pokožku.


UDRŽUJE ZDRAVIE POKOŽKU


Masáž tváre je vynikajúcim spôsobom prevencie proti pupienkom a suchej pokožke na tvári. Okrem toho tiež zabraňuje vzniku vrások, pigmentácii a známkam poškodenia slnkom. Pravidelná masáž zabezpečuje prenikanie oleja do vrchných vrstiev kože, ktorú hydratuje, takže pomáha zmierniť strie i celulitídu.


Masáž hlavy, nosa, pupku, rúk, zápästia či chodidiel zahŕňa už spomínané reflexné body, ktoré pomáhajú aktivovať niektoré sekrečné žľazy. Takto pomáha pri uvoľňovaní určitých hormónov a upokojuje nervové zakončenia. Olejová masáž je najlepším spôsobom, ako zostať zdravý.

...

YAYA thai massage

YAYA thai massage

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...