Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Vianočná atmosféra a Rožňava

Rožňava

Rožňava, 2.12.2008

Foto: Roman Ocelník

Rožňava

R E K L A M A:

PONUKA PRACE   Gacek Kočiš Gabriel

kid   satelit

reality confort   foto

 My sme len obycajni

My sme len obycajni chudaci,cela Roznava... :-(presne tato vyzdoba bude v

presne tato vyzdoba bude v Roznave aj o 10 rokov...Pozitívna reakcia

No ja neviem čo sa Vám všetkým tak nepáči. Náhodou je to pekné! Žijem v Rožňave síce ešte len piaty rok, ale rozhodne sa mi táto vianočná výzdoba v meste páči a myslím si, že ho skrášľuje, dodáva mu tú správnu atmosféru. Mimochodom som rodená Popradčanka a tam som taký príjemný dojem ako v Rožňave nemala... PEKNÉ SVIATKY všetkým!vianocna vyzdoba ??????

verim to mu ze nikto kompetentny z mestskeho uradu neskontroloval ako bola praca odvedena na vyzdobeni mesta. ako vsetko ostatne v tomto meste je to len zase odflaknuta robota mestkeho vedenia. TAKTO MA VYZERAT ROMANTICKE HISTORICKE MESTO POCAS VIANOCNEHO OBDOBIA???????????? HANBA , OTRASNE ! ziadna predstavyvost,ziadna namaha,ziadna ochota.Rožňava je Rožňava -

Rožňava je Rožňava - "špecifická" na otrepanú, nudnú, odfláknutú (len aby nám od zadku odľahlo) vianočnú výzdobu. Ale tak je to so všetkým...Ešte ste si to nevšimli??? Nič nové pod slnkom... Tie obrázky sú celkom fajn, ale všimli ste si že nevidíte na nich ani živej duše? Kde sú ľudia? Kde sú nejaké stánky? Kde je vianočná nálada? Silvia.vdy jedno a to iste

vdy jedno a to iste ziadna zmena to je to nase mesto natom az tak zle????Viem,ze nase mesto nema

Viem,ze nase mesto nema zbytocne peniaze na rozhadzovanie,ale tato Vianocna vyzdoba je uz naposmech...V*sel* Vianoce takto svietia uz niekolko rokov :D trebalo by to uz vynovit na VESELE :)
a aj ta vyzdoba stromov je taka,ze len nahadzane...Proste viac sa stym treba pohrat :)skoda, ze nie je sneh ale

skoda, ze nie je sneh ale hadam este napadne. a s tou vyzdobou - v poprade mali kedysi (neviem ci aj teraz) omotane tie retaze aj okolo listnatach stromov a vyzeralo to dobre, mohli by to aj v rv tak spravit.

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...