Viliam Hlaváč, kandidát na poslanca do VÚC Košice

Viliam Hlaváč,kandidát na poslanca do VÚC Košice    Viliam Hlaváč,kandidát na poslanca do VÚC Košice

...

Volám sa Viliam Hlaváč, bývam Rožňave a živím sa ako vedúci servisného strediska UPS – Slovak Parcel Service.

Mám jasnú predstavu o tom,čo treba urobiť a ako to to urobiť, lebo moje poznatky a skúsenosti ako vedúceho strediska kurierskej spoločnosti mi podávajú obraz, ako sa vlastne u nás žije. Pri práci sa stretávam s ohromným množstvom informácii a poznatkov o živote ľudí, o šťastí i nešťastí a hlavne sklamania ľudí z politikov, ktorí sa tu pretrčajú od volieb do  volieb a stále sľubujú,nové pracovné miesta,lepšiu lekársku starostlivosť,vybudovanie kvalitnej cestnej siete. Otázka znie: čo splnili, kde boli doteraz.

       Kedže náš primárny cieľ je apolitický,nevidím problém v tom,aby sme oslovili či už politikov,alebo voličov  z rôznorodých strán.

       Kandidujem za stranu Šport do Košíc a východ, je to plnohodnotná strana schopná plniť funkcie vo všetkých oblastiach,ktoré jej prináležia.Šport sa dotýka takých rôznorodých odvetví,ako sú financie,legislatíva,školstvo,ale aj doprava a výstavba.

Športe do Košíc a na Východ, máme zatiaľ ambície pôsobiť na regionálnej úrovni v Košickom kraji. Počúvam,že šport nie najlepšia politická téma,myslím si,že práve tento fakt, že sa držíme okrajovej témy je dôkaz, že to myslíme úprimne.

  PS: Šport možno zdanlivo stojí na okraji záujmu spoločnosti, avšak iba do okamihu, kým nevyhráme,alebo neprehráme dôležitý zápas, potom je to téma pre všetkých.

...

Viliam Hlaváč,kandidát na poslanca do VÚC Košice

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...