Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Vydarené leto

  Leto je za nami a množstvo tenisových turnajov za hráčkou TK MLADOSŤ KOŠICE rodenou rožňavčankou Alexandrou Lázárovou tiež. Naďalej robila dobré meno materskému klubu TKM BETLIAR a svojmu mestu.

Za dva mesiace stihla absolvovať 7 turnajov a 32 zápasov ( 28 výhier a len 4 prehry ), pričom získala 5x 1.miesto, 2x 2.miesto , 1x3.miesto.

 


Posledný turnaj, ktorý absolvovala bol turnaj APT HTO v Bratislave, kde jej stačilo umiestnenie v prvej osmičke. Alexandra v skupine vyhrala všetky 4.zápasy čím si hneď zabezpečila postup na Masters HTO v Bratislave ( konať sa bude 22.09.-23.09).

Z dvoch základných turnajov ( boli 4) nazbierala body, ktoré jej zapezpečili 9.miesto a aj postup zo 42 dievčat, ktoré sa zúčastnili týchto turnajov. Ďaľším vyvrcholením jej sezóny v HTO bude celoštátne kolo FED CUPU v NTC Bratislava ( 12.10-15.10.2007), kde družstvo Mladosť Košice, za ktoré Alexandra hrá, bolo nasadené, nakoľko boli výťazkami regionálneho kola. V decembri už Alexandra bude hrávať v kat. mladších žiačok, čo si bude vyžadovať viacej trpezlivosti postupne sa presadiť. K tomu sa prispôsobuje aj škola, tréningy a ďaľšie veci s tým súvisiace. Za pomoc sa treba poďakovať pánom Dulíkovi, Jarcovi, Mikušovi a Kočtúchovi, tiež košickým trénerom Jedinákovým, ZŠ Ul. pionierov, rodičom a starým rodičom a tým pár sponzorom, ktorý Alexandru podporili.


(Red)

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...