Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

25-ročná žena žiadala množstvo peňazí od otca svojho priateľa, jeho syna napadla a dorezala

ŽENA OD OTCA SVOJHO PRIATEĽA PÝTALA VEĽKÉ MNOŽSTVO PEŇAZÍ, JEHO SYNA NAPADLA A DOREZALA. TERAZ ČELÍ OBVINENIU A ČAKÁ NA SVOJ ĎALŠÍ OSUD

Získaná dôkazná situácia umožnila rožňavskému vyšetrovateľovi zo zločinu vydierania a prečinu ublíženia na zdraví, spáchaného v štádiu pokusu, v jednočinnom súbehu s prečinom nebezpečného vyhrážania vzniesť obvinenie 25-ročnej žene z okresu Rožňava.

Podľa doterajších zistených informácií mala obvinená žena prostredníctvom jednej zo sociálnych sietí kontaktovať otca svojho priateľa, ktorému uviedla, že jeho syna, ktorý je momentálne pri nej, rozštvrtí a zabije, dobodá a rozpíli motorovou pílou. Uviedla, že svoje hrozby dokoná, ak jej okamžite nepošle všetky peniaze, ktoré má na svojom účte. Žena požadovala vysokú sumu, ktorú mal otec jej priateľa previesť na číslo účtu, ktoré mu uviedla.

Počas toho však žena svojho priateľa nakoniec aj skutočne fyzicky napadla do oblasti tváre, potom sa mu začala vyhrážať fyzickou likvidáciou a hrozila mu nožom, pričom sa jej podarilo zasiahnuť poškodeného muža v oblasti ramena a oblasti ruky, a spôsobila mu viaceré rezné rany. Podľa predbežnej lekárskej správy muž utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia a práceneschopnosti do 7 dní.

Obvinenej žene hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na dva až 6 rokov. Rožňavský policajný vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej ženy do vyšetrovacej väzby.

Zdroj: Polícia SR - Košický kraj

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...