AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

Padmé roastery - predstavujeme Vám rodinnú pražiareň kávy v Rožňave

Padmé roastery

...

NAŠA CESTA 

Kvalita, ktorú si zaslúžite 

V našej rodinnej remeselnej pražiarni Padmé si zakladáme na kvalite. Kvalita a vynikajúca chuť, ktorú si pri užívaní vašej milovanej šálky kávy zaslúžite dosahujeme precíznym výberom tej najlepšej odrodovej kávy výberovej kvality, správnym pražením a hlavne tým, aby bola neustále čerstvá. Preto v našej pražiarni pražíme pravidelne v menších várkach a v našej ponuke nájdete iba čerstvú a chutnú kávu, plnú omamných chutí a vôní. 

NAŠA KÁVA 

Kávu pre vás vyberáme tak, aby si každý našiel správnu alternatívu prispôsobenú svojim preferenciám. S výberom vám radi pomôžeme, poradíme, alebo ochutnajte všetky a sami si vytvorte názor a rebríček.

 

Kávu pražíme pravidelne, preto ju od nás dostanete jedine čerstvú.

 

Pražíme na stupeň City (medium), naša káva je preto vhodná na všetky spôsoby prípravy (espresso, automatický kávovar, filter, moka/koťogo, zalievaná). Na požiadavku vieme kávu upražiť aj svetlejšie (výhradne na alternatívne metódy prípravy).

 

Každú várku, ktorú upražíme dôkladne ochutnáme. Každé zrnko, ktoré vyprodukujeme tak bude zaručene plné chutí a vôní, ktoré si pri pití vašej kávičky naplno užijete.

E-shop - klik TU.

SPOLUPRÁCA

Káva do firmy - pre vašu firmu zabezpečíme dodávky praženej kávy na základe vašich preferencií. Pomôžeme vám s výberom kávy, nastavením vášho kávovaru a zabezpečíme priebežné dodávky tak, aby bola vaša káva vždy čerstvá, plná opojných chutí a vôní.

Káva ako darček - obdarujte svojich blízkych darčekom, ktorý vždy poteší, je originálny a nikdy neomrzí. Navyše budete mať istotu, že vždy keď za ním prídete na kávu, dostanete to najlepšie.

Spolupráca – klik TU.

POZNAJTE SVOJHO PRAŽIARA

Milujeme skvelú kávu,

preto sme sa rozhodli, že prenesieme našu lásku, zanietenie a odhodlanie do produkcie úžasnej kávy, ktorá poteší každého nadšenca tohto zázračného nápoja. Zároveň by sme chceli čo najviac rozšíriť a sprístupniť chute výberovej kávy z celého sveta širokej verejnosti u nás na Slovensku. Sme len obyčajní nadšenci kávy, napriek tomu toho vieme o káve veľa. Radi sa o naše poznatky podelíme a budeme vám prinášať svetovú kvalitu výberovej kávy, praženú u nás v Rožňave.

https://www.padmeroastery.sk/ klik TU.

...

Padmé roastery

Padmé roastery

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...