AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

Predajňa otvorená už aj v SOBOTU

EURIS

...

Predajňa otvorená už aj v SOBOTU

Nestíhate počas pracovného týždňa? Máme pre Vás riešenie.

Od 10.4.2021 je naša predajňa otvorená každú sobotu v čase od

08:00 do 12:00.

EURIS

...

Po zaspatej zime dobre padne pohľad na prebúdzajúcu sa krajinu. Opäť je čas pustiť sa do typicky jarných prác na záhrade, v dielni alebo v lese.

Pre všetky jarné práce nesmie chýbať kvalitný kultivátor, prevzdušňovač trávnika a drvič záhradného odpadu.

Na jarnú sezónu sme si pre Vás pripravili široký sortiment reťazových píl, krovinorezov, nožníc na živý plot, fúkačov, čerpadiel, vysávačov, čistiacich strojov, rosičov a postrekovačov.

V ponuke nájdete motorové ako aj akumulátorové a elektrické stroje .

...

V súlade s nariadením vlády SR je od 30.3.2020 predajňa OTVORENÁ.

Podmienky vstupu:
            - v predajni smú byť naraz prítomní max. 3 zákazníci
            - ochranné rúško na tvári
            - hygienické rukavice
            - minimalizovaná doba pobytu v predajni na nevyhnutnú dobu

V našej širokej ponuke nájdete pestrú paletu kvalitných a spoľahlivých strojov a príslušenstva značiek STIGA, VARI, STIHL, HECHT, GÜDE a KÄRCHER.

...

euris logo

Adresa: EURIS spol.s r.o.,

Šafárikova 116 A, 048 01 Rožňava

Tel.: 058/7327650

mail: predajna@euris.skeuris@euris.sk.

web: www.euris.sk.

...

EURIS

...

V súlade s nariadením vlády SR je od 30.3.2020 predajňa OTVORENÁ.

Podmienky vstupu:
            - v predajni smú byť naraz prítomní max. 2 zákazníci
            - ochranné rúško na tvári
            - hygienické rukavice
            - minimalizovaná doba pobytu v predajni na nevyhnutnú dobu

V našej širokej ponuke nájdete pestrú paletu kvalitných a spoľahlivých strojov a príslušenstva značiek STIGA, VARI, STIHL, HECHT, GÜDE a KÄRCHER.

 Online katalóg ŠUPA - STIGA, VARI

Online katalóg STIHL

Online katalóg GÜDE

Online katalóg HECHT

Online katalóg KÄRCHER

...

EURIS

Táto charakteristika sa vzťahuje na všetky stroje v akumulátorovom programe, pretože pracujú ticho, bez splodín a bez nepraktického kábla. Perfektné pre hobby záhradkárov ale aj profesionálov, použiteľné na každodenné úlohy pri rezaní dreva, starostlivosti o porasty a trávnik, upratovaní a vybavení dielní. Ponúkame AKU techniku značiek STIHL, STIGA, GÜDE a HECHT.

Jeden akumulátor na všetko.

Stroje napájané akumulátorom zvládnu prácu s ľahkosťou - od prerezávania živých plotov, kosenia trávy, zastrihovania okrajov trávy, odstraňovania lístia, čistenia cestičiek až po rezanie palivového dreva. Vďaka inovatívnemu systému sú ponúkané akumulátory vrátane nabíjačiek úplne kompatibilné so všetkými prístrojmi, zastúpenými v akumulátorovom programe. Je jedno, či ich používajú príležitostní užívatelia alebo profesionáli. Pre každého máme vhodný prístroj.

Tichá a čistá prevádzka.

Akumulátorové stroje sú vďaka svojej nízkej hladine hluku zvlášť vhodné v oblastiach, ktoré sú citlivé na hluk, ako sú nemocnice, parky, obytné zóny, či dokonca uzavreté priestory. Zároveň ich na použitie v týchto oblastiach predurčuje fakt, že pri práci neprodukujú žiadne škodlivé splodiny.

Jednoduchá obsluha.

Prístroje napájané akumulátorom sú mobilné, flexibilné a úplne bez použitia kábla. Sú vhodné na práce okolo domu, ako aj na verejných priestranstvách. Všetky akumulátorové prístroje sa vyznačujú komfortnou hmotnosťou a príjemne nízkou hladinou vibrácií. Všetky prístroje je možné obsluhovať veľmi jednoducho, práca sa stáva zábavou.

...

Klik na foto:

EURIS

...

Klik na foto:

EURIS

...

Klik na foto:

EURIS

...

EURIS

Robotická kosačka v záhrade znamená veľa ušetreného času a kvalitný trávnik. Trávnik kosí pravidelne aj niekoľkokrát týždenne, tým dosiahnete exkluzívny vzhľad. Trávnik nie je podsekávaný a tak netrpí po kosení takým šokom, ako pri nepravidelnom používaní bežných kosačiek. Ostré nože odsekávajú končeky trávy, ktoré prepadnú voľne ku koreňom. Tu rýchlo zetlejú a pôsobia ako hnojivo podobne, ako pri mulčovaní bežnou ručne vedenou kosačkou. Odpadá teda aj problém s odpratávaním a likvidáciou pokosenej trávy.

EURIS

Inštaláciu kosačky vyriešime za Vás. Na vhodnom mieste na záhrade umiestnime nabíjaciu stanicu a pomocou priloženého kábla ohraničíme priestor, v ktorej sa kosačka bude pohybovať. Kábel sa na pozemku uchytí pomocou priložených zapichovacích úchytiek alebo zapracovaním do trávnika. Nabíjaciu stanicu pripojíte do elektrickej siete, na prehľadnom ovládacom paneli nastavíte dni a čas v ktorých má kosačka kosiť, nastavíte požadovanú výšku trávnika a tým je kosačka pripravená.

EURIS

V nastavených časoch kosačka začne vo vymedzenom priestore kosiť. Ak počas kosenia dôjde k vybitiu akumulátoru, kosačka sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu a po dobití v práci pokračuje.
Kosačka je samozrejme vybavená bezpečnostnými senzormi, ktoré bránia jej poškodeniu, vyhýba sa prekážkam, polohový senzor zaistí bezpečnosť detí a zvierat. Ak je kosačka nadvihnutá alebo sa prevráti, okamžite sa sama vypne a nôž sa zastaví. Samozrejmosťou je aj veľké bezpečnostné tlačidlo na vrchnej strane kosačky, ktorým je možné kosačku kedykoľvek ručne vypnúť.

EURIS

Kosačka je veľmi tichá, neprodukuje žiadne emisie. Nebude vás ani vašich susedov rušiť hlukom a zápachom spálených splodín. Vďaka robotickej kosačke ušetríte týždenne niekoľko hodín času, ktoré môžete venovať relaxu, alebo iným činnostiam.

...

Najväčšie skladové zásoby pružín na východnom Slovensku.

...

Predstavujeme Vám najširšiu ponuku pružín z patentovaného oceľového drôtu dostupných u nás na predajni.

Naše pružiny sú ideálne pre zhotovovanie nových výrobkov, zákazkovú výrobu alebo opravy.

Všetky pružiny v našom katalógu majú svoje vlastné číslo a v katalógu obsahuje všetky potrebné technické údaje. Tak je zaistené, že vždy dostanete tú správnu pružinu a zakaždým tú istú vynikajúcu kvalitu.

...

Radi vám pomôžeme so zákazkovými pružinami vyrábanými podľa vašich výkresov a požiadaviek. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Tel. číslo: +421 058 732 52 42

Email: judita.albertova@euris.sk

...

Veríme, že si z našej širokej ponuky vyberiete:

- tlačné pružiny

- tvarové pružiny z drôtu a pásky

- ťažné pružiny

- poľnohospodárske pružiny

- skrutné pružiny

- pružiny na garážové brány ťažné

- pružné kolíky

- pružiny na záhradné hojdačky a boxérske vrecia

- tanierové podložky

- pružiny na kontajnery komunálneho odpadu

- pružinové závlačky

- pružiny na trampolíny

- kanalizačné pružiny - krtko

-poistné krúžky z drôtu

 

Odkaz na katalógy našich pružín: https://www.euris.sk/katalogy/pruziny/

...


EURIS


EURIS


EURIS

...

Prestrihať kríky, zrezať živý plot, postarať sa o trávnik i opadané lístie. Na jeseň treba v záhrade stihnúť viacero činností ešte do príchodu prvých mrazov.

Pre všetky jesenné práce nesmie chýbať kvalitný kultivátor, prevzdušňovač trávnika, drvič záhradného odpadu, fukár-vysávač a motorová píla.

V ponuke nájdete motorové ako aj akumulátorové a elektrické stroje.

EURIS

...

euris logo

...

EURIS

...

a

...

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Požičovňa špeciálnych prívesov ...

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...