Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Dopísaný bol príbeh jedného života, príbeh avšak neskončil, pokračuje v nás..

„Očiam odišiel, no v srdciach našich zostal.“

 

Dnes 17.augusta 2023 si pripomíname prvé výročie od chvíle,

 kedy nás navždy opustil zakladateľ tejto stránky

ROMAN OCELNÍK

Podnikateľ a poslanec. Veľkorysý človek, živel domáceho kutila, inšpiratívny kuchár, pestovateľ a gazda z chalupy, vášnivý fotograf, milovník motoriek alebo iba neobyčajne obyčajný a jednoduchý človek.

Taký bol môj otec.

 

Keď sme v roku 2010 začali spoločne pracovať na koncepte “KALENDÁR“, nenapadlo by ma, že raz príde deň, kedy prevezmem otcove niekoľkoročné úsilie práce do svojich rúk. Som veľmi vďačná, že spomienky na môjho otca vďaka tomu nevyhasli a sú stále živé.

Poďakovanie patrí v prvom rade pánovi Valérovi Romokovi, ktorý sa venuje tvorbe webových aplikácií a spracovaniu dát. Pán Romok mi bol od prvých chvíľ nápomocný, ochotne a trpezlivo ma učil ako pracovať so stránkou, pridávať obsah a všetko s tým súvisiace.

Touto cestou by som chcela poďakovať všetkým klientom nie len za ich trpezlivosť, ale aj za mne vloženú dôveru v spoluprácu. Ďakujem veľkému počtu čitateľov, ktorí ma podporujú svojou sledovanosťou.

Ďakujem za spoluprácu redaktorovi TV Markíza Mariánovi Ujházymu za sprostredkovanie množstva aktuálnych článkov, starostom okolitých obcí, Okresnému riaditeľstvu PZ v Rožňave, Baníckemu múzeu v Rožňave ale aj všetkým ostatným, ktorí sa podieľajú na spolupráci a tvorbe obsahu infonoviny.sk.

Zo srdca Vám Ďakujem!

Erika ČEFOVÁ r. Ocelníková

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...