Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

17-ročný mladík ukradol v Rožňavskej herni vyše 15.000 eur

Polícia vypátrala a obvinila 17-ročného muža, ktorý mal v herni v meste Rožňava ukradnúť finančnú hotovosť vo výške viac ako 15.000 eur. Za spáchanie tohto skutku hrozí dvojročné väzenie, v prípade mladistvej osoby sa trest znižuje na polovicu. 

Ku krádeži v jednej z herní v Rožňave malo dôjsť ešte 10. júla krátko po polnoci. Rožňavskí policajti po nahlásení skutku zistili totožnosť podozrivej osoby a keďže sa mladík nenachádzal v mieste svojho pobytu, vyhlásili po ňom pátranie. Podozrivého sa podarilo zadržať dopravným policajtom z Nitry pri kontrole vodiča vozidla BMW X5 s českými evidenčnými číslami, ktorý na rýchlostnej ceste R1 prekročil maximálnu povolenú rýchlosť.

"Následnou lustráciou v policajných evidenciách zistili, že vo vozidle sa nachádza osoba, po ktorej je vyhlásené pátranie," priblížila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová. Ako dodala, podozrivého muža policajti obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie v Rožňave.


Po vykonaní ďalších procesných úkonov a zabezpečení dôkazov polícia 17-ročného muža z Rožňavy obvinila z trestného činu krádeže. Zadržať sa jej podarilo viac ako 3000 eur, a tiež rôzne novozakúpené oblečenie.

"Obvinený mladík, ktorý už bol v minulosti viackrát trestne stíhaný za majetkovú trestnú činnosť, respektíve postihnutý za priestupok proti majetku, je stíhaný väzobne," uviedla krajská policajná hovorkyňa s tým, že polícia preveruje, či nebol zapletený aj do ďalších prípadov.

Zdroj: TASR, FB Polícia Košický kraj

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...