GEMINI CARS PIZZA Rožňava Miesto pre Vašu reklamu

Práve v tejto chvíli aj v Rožňave polícia zasahuje ...

a

...

DAŇOVÝ PODVOD? ODVAHA!

Práve v tejto chvíli v okresoch Dolný Kubín a Rožňava finančná polícia vykonáva domové prehliadky a prehliadky iných priestorov. Zadržala dve osoby z podnikateľského prostredia. Ide o podozrenie zo spáchania závažnej ekonomickej trestnej činnosti, kde vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci len minulý mesiac.

Počas dnešnej policajnej akcie s krycím názvom „Odvaha“ skončili v rukách finančnej polície dve osoby. Podozrivé sú zo spáchania daňového pod...vodu. Spáchať daňový podvod je v dnešnej dobe skutočne odvaha, ako napovedá aj názov policajnej akcie.

Jeden z podozrivých, konateľ obchodnej spoločnosti, podal na trenčianskom daňovom úrade daňové priznanie. Išlo o opravné daňové priznanie, ktorým chcel uplatniť nadmerný odpočet DPH. Ibaže neoprávnene a to vo výške takmer 2,5 milióna eur. Daň mala pritom pochádzať len z jedinej faktúry na sumu takmer 15 miliónov eur, ibaže fiktívnej. Podozrivý je aj ten, kto faktúru vystavil. Zdaniteľné plnenie, deklarované na faktúre totiž v skutočnosti nikdy reálne neprebehlo.

Neprebehlo ale ani vyplatenie nadmerného odpočtu. Finančnej polícii sa v úzkej súčinnosti s Finančnou správou podarilo zachrániť štátnemu rozpočtu celú neoprávnene uplatňovanú sumu.

...

mvsr

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...