Adecor darceky a dekoracie PIZZA Rožňava Pod Gombášom Rožňava

Drogy predával deťom už za 1 é

a

...

Podozrivá osoba si túto látku zadovažovala v Maďarskej republike za účelom jej ďalšej distribúcie, a prechovávala ju v jednom z bytov v meste Trebišov, kde ju delila na užívateľské dávky, a za sumu 1,- až 5,- eur odpredávala a ďalej šírila medzi osoby sociálne slabších rodín a maloleté osoby, alebo vymieňala za rôzne veci, a to aj veci pochádzajúce z rôznej trestnej činnosti. Vyšetrovateľ obvinil zo zločinu šírenia toxikománie 42-ročného Michala. Obvin...enému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na tri až 8 rokov.

Látka „Herba“ nie je zaradená medzi omamné, psychotropné látky ani rizikové látky. Samotné užívanie tejto látky nie je trestné, a toto užívanie možno porovnať s vdychovaním, resp. inhalovaním iných látok, ktoré sú voľne dostupné aj v predajniach, napr. toluén. Z tohto dôvodu nie je možné tieto prípady realizovať ako trestný čin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Takéto skutky sú príslušnými útvarmi realizované ako prečiny, respektíve zločiny šírenia toxikománie, pričom objasňovanie a dokumentovanie tejto trestnej činnosti je náročnejšie, nakoľko trestne zodpovedný nie je ten, kto má uvedené látky vo vlastníctve, ale ten, kto takéto látky šíri, respektíve iného zvádza, alebo kto zneužívanie takejto látky inak podnecuje.

Trebišovskí policajti od roku 2017 do dnešného dňa zaznamenali celkom 12 prípadov, ktoré súviseli s distribúciou tejto látky, obvinili už spolu 9 konkrétnych osôb, štyrom z nich bol spracovaný podnet na väzobné stíhanie.

...

mvsr

a

a

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...