AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA Rožňava

NABÚRAL DO PIATICH ÁUT, STOPKU MU VYSTAVILI STROMY

a

...

Včera večer na Ľudovej ulici v Košiciach došlo k poškodeniu niekoľkých motorových vozidiel. Na mieste bolo zistené, že vodič motorového vozidla zn. Mercedes, pravdepodobne neprispôsobil rýchlosti jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky, a na parkovisku počas cúvania postupne narazil do tam zaparkovaných vozidiel zn. Hyundai Accent, Toyota Yaris, VW Golf, ktoré po náraze odhodilo do vedľa stojacej Škody Octavia. Tu si už vodič povedal, že dosť bolo cúvania a pohol sa dopredu, pričom narazil do tam odparkovaného vozidla zn. Nissan Quasqai.
a
Vtedy asi vyhodnotil, že nárazov bolo ešte málo, tak pokračoval v jazde po tráve, kde narazil do dvoch stromov, a až tie ho prinútili zastaviť a ostať stáť. Vodič z miesta dopravnej nehody ušiel a nesplnil si tak povinnosti účastníka dopravnej nehody.
Podľa popisu svedkov mali z Mercedesu vystúpiť a utekať na neznáme miesto dve osoby. Policajné hliadky začali okamžite prepátravať okolie.
O pár minút spozorovali dve osoby, ktoré zodpovedali popisu osôb, ktoré utekali z miesta dopravnej nehody. Dopravní policajti ich podrobili dychovej skúške s výsledkom 0,48 promile a 0,85 promile alkoholu.

...

mvsr

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...