Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

BATMAN A HVIEZDY PREMIER LEAGUE NAŽIVO V ROŽŇAVE

Námestie baníkov v meste Rožňava sa v piatok 11.8.2023 stane dejiskom netradičného filmovo-športového zážitku. DIGI Slovakia do centra mesta prináša DIGI KINO s filmom LEGO Batman vo filme o 19:00 a živým prenosom futbalového zápasu Premier league o 21:00.

Námestie baníkov v centre Rožňavy sa v piatok premení na DIGI KINO. Pre malých aj veľkých fanúšikov animovaných rodinných komédií je pripravený LEGO Batman vo filme. Odľahčený príbeh akčného hrdinu po zotmení vystriedajú hviezdy z anglickej Premier League. Priamy prenos zápasu BURNLEY FC vs. MANCHESTER CITY poteší všetkých futbalových fanúšikov. Premietať sa bude na veľkoplošnej LED obrazovke, ktorá dokonale umocní jedinečný filmovo-športový zážitok pod holým nebom. Neváhajte a príďte si ho vychutnať spolu s vašimi blízkymi a priateľmi.

Vstup do DIGI KINA je pre všetkých bezplatný. VIP sedenie si môžete rezervovať už teraz na https://digikino.sk/

LEGO BATMAN VO FILME

To je dobrodružná rodinná komédia, ktorá zabaví malých aj veľkých divákov. Lego spracovanie sveta Batmana, ktorý sa snaží zo všetkých síl zachrániť mesto Gotham pred Jokerom, ktorý nemá za lubom nič dobrého. Chcete vedieť ako to celé dopadne? Príďte si pozrieť Lego Batman vo filme v piatok 11.augusta 2023 o 19:00 hod. na DIGI KINO do Rožňavy.

LIVE PRENOS ZÁPASU BURNLEY FC VS. MANCHESTER CITY

Očakávaný štart 1. kola anglickej Premier League sa nezadržateľne blíži. V otváracom derby si zmerajú sily futbalové kluby BURNLEY FC a MANCHESTER CITY. Nezmeškajte prvý zápas tohtoročnej sezóny a príďte si po pravý športový zážitok 11.augusta 2023 o 21:00 hod. na DIGI KINO do Rožňavy.

Neopakovateľné filmové či športové zážitky môžu byť už čoskoro realitou aj vo Vašej obývačke vďaka internetovej televízii a optickému internetu DIGI SLOVAKIA, ktoré sú dostupné aj v Rožňavskom okrese.

Zažite to s DIGI!

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...