Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Vodič osobného auta utrpel pri dopravnej nehode zranenia nezlučiteľné so životom

AKTUALIZÁCIA

Podľa doterajších zistení 51-ročný vodič z Košíc viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot po štátnej ceste I/16 v meste Rožňava v smere od Košíc na Rožňavu, kde predchádzal nákladné motorové vozidlo zn. MAN s návesom, ktoré v tom čase viedol 45-ročný vodič z Košíc. 

Keď sa chcel zaradiť do svojho jazdného pruhu, s vozidlom dostal na mokrej vozovke šmyk, prešiel do protismernej časti vozovky, kde sa zrazil s oproti idúcim nákladným vozidlom zn. Mercedes s návesom, ktoré viedol 45-ročný vodič z okresu Banská Bystrica. 

Žiaľ, vodič osobného vozidla utrpel pri dopravnej nehode zranenia nezlučiteľné so životom. Obaja vodiči nákladných vozidiel sa pri nehode nezranili, na mieste sa podrobili dychovým skúškam s negatívnym výsledkom. Prípadné požitie alkoholických nápojov u nebohého vodiča bude zisťované pri pitve.

Polícia miesto udalosti dôkladne zadokumentovala aj za účasti znalca z odboru cestná doprava. Počas dokumentovania bol úsek cesty na nevyhnutne potrebný čas uzavretý, dopravu regulovali príslušníci PZ. 

Vec na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Rožňave, ktorý v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Presná príčina vzniku dopravnej nehody a bližšie okolnosti, za akých k tejto tragickej zrážke došlo, budú predmetom ďalšieho vyšetrovania.


Pôvodná správa:

Vážna dopravná nehoda osobného auta a kamióna sa stala dnes dopoludnia na ceste 1/16 v Rožňave za čerpacou stanicou Shell smerom na Košice. Policajti momentálne dokumentujú zrážku osobného motorového vozidla a kamióna. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky.

Cesta I/16 v Rožňave pri čerpacej stanici Shell je v oboch smeroch uzavretá a neprejazdná.

Obchádzka: 

Lipovník - Krásnohorská Dlhá Lúka - Jovice (nákladné vozidlá)

centrum mesta Rožňava (osobné vozidlá)

Zdroj: Polícia SR - Košický kraj

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...