Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

ISLA DESIGN

a

a

Novinka: KERATÍNOVÁ LIEČBA na narovnávanie a ozdravovanie vlasov.

BRAZIL KERATIN HgS – prírodné narovnanie a ozdravenie vlasov. BRAZIL KERATIN je čisto prírodný produkt ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Je vyrobený z prírodných látok. Dodáva vlasom späť zdravie, hebkosť, lesk a silu. Keratin je protein, ktorý je hlavnou zložkou kože, vlasov a nechtov.

Dodávame najpredávanejšiu značku v USA Hair Go Straight a BK.

BRAZIL KERATIN HgS – keratínová liečba je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí jemné, vlnité aj porézne vlasy a to až na niekoľko mesiacov. Odporúčame pre jemné, poškodene, kučeravé, tvrdé, nepoddajné a hrubé vlasy. Okrem tvarovania vlasov taktiež vlasy extrémne regeneruje a chráni pred škodlivými vplyvmi ako sú: - UV žiarenie - Morská voda - Chlorovaná voda - Vietor a mráz

a

BRAZIL KERATIN HgS je možné aplikovať na všetky typy vlasov, včetne chemicky ošetrených, farbených, melírovaných a i predlžovaných vlasoch /Európske vlasy/. Väčší efekt je možné pozorovať na viac zničených vlasoch. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká keratín do vlasového stvolu. Keratín dodá vlasom lesk, hladkosť a zdravý vzhľad. Doba potrebná k úprave vlasov sa skráti. Po aplikácii kúry je potrebné používať produkty na domáce ošetrenie a to šampón a kondicionér ktoré sú s obsahom kolagénu a hydrolyzovaného keratínu.

a

Výhody Brazískeho Keratínu:

- Nedochádza k rozpadu a členeniu proteinu

- Originálne zloženie

- Neobsahuje umelé farbivá ani syntetické parfémy

- Obnovuje elasticitu vlasov

- Zvyšuje odolnosť, hebkosť a lesk vlasov

- Vydrží pôsobiť vo vlasoch niekoľko mesiacov

ISLA DESIGN - kaderníctvo, Katarína Slavkayová

Čučmianska dlhá 3, 048 01 Rožňava /bývalá budova tlačiarne/

mobil: 0905 251 780 e-mail: isla.international@zoznam.sk

Tu ná nájdete

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...