GEMINI CARS PIZZA Rožňava Barber

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

a

...

Lotos Yoga studio sa nachádza na Šafárikovej ulici č.21 v budove VÚB banky na 2. poschodí.

Oáza pokoja a lásky je pre vás pripravená, vyvoňaná a čaká na spoločnú energiu v kruhu. 

Máte možnosť vybrať si z viacerých lekcií. Trošku vám ich priblížim, aby ste mali možnosť ľahšie sa rozhodnúť, ktorá je pre vás tá správna...

RANNÁ JÓGA– jemnejšia forma jógy v pomalšom tempe, prostredníctvom ktorej máme možnosť rozhýbať fyzické telo, pripraviť sa do nového dňa, prebúdza lymfatický, kardiovaskulárny systém i metabolizmus. Trvanie lekcie 60 minút.

HATHA JÓGA – jemnejšia forma jógy v pomalšom tempe s jednoduchými dychovými cvičeniami a relaxáciou. Vhodná pre všetkých, ktorí majú chuť rozhýbať telo, rozprúdiť energiu, zrelaxovať a uvolniť myseľ, priblížiť sa bližšie k sebe .Trvanie lekcie 90 minút.

JÓGA PRE ZDRAVÝ CHRBÁT - terapeutická lekcia zameraná na zdravú chrbticu obsahuje cviky posilňujúce, naťahujúce a tzv. spinálne. Každá skupina cvikov má svoju dôležitú úlohu. Posilňujúce cviky vytvárajú svalový tonus a tým pomáhajú predchádzať blokádam chrbta a umožňujú telu držať správnu polohu tela. Naťahujúce cviky uvoľňujú stuhnuté a skrátené svaly. Spinálne cviky uvoľňujú hlboké stabilizačné svaly .Dĺžka lekcie 60 minút.

POWER JÓGA – dynamická forma jógy, samotný názov hovorí o sile. Pomáha nám získať pevnosť a pružnosť tela. Trvanie lekcie 60 minút.

GRAVID JÓGA, POPÔRODNÁ, SENIOR – jemná jóga na harmonizáciu tela i mysle. Základom cvičenia sú dychové techniky a fyzické prevedenie pozícií - ásán špeciálne pre toto obdobie. Táto lekcia je vhodná aj pre úplných začiatočníkov, seniorov i ľudí s obmedzenou kondíciou. Trvanie lekcie 60 minút.

JÓGA PRE DETI OD 5 – 10 ROKOV – cvičením deti získavajú pevné a zdravé telo, pomáha deťom lepšie zvládať stresové situácie, zlepšuje ich sústredenie, vnímanie. Hravou formou sa učia vnímať svoje telo, svoj dych. Trvanie lekcie 50 minút.

JOGA PRE ŽENY - už samotný názov hovorí o tom, že na lekcii sa stretávajú len žienky. Každá lekcia je iná, je to spojenie jógy, tanca, meditácií, sebaspoznávania, lásky, pomoci, zdieľania, dychových techník práca s panvovým dnom a mnoho ďalšieho...Dĺžka lekcie 90 minút.

Joga dodáva telu pôvab, krásu, silu, energiu, pevnosť a ZDRAVIE.

Vytvára pokoj, súlad, radosť, harmóniu….

Všetky lekcie sú spoplatnené sumou 4€. Jóga pre ženy je spoplatnená sumou 6€ nakoľko jej obsah bude obohatený o rôzne techniky, ktoré si vyžadujú špeciálnu prípravu.

Na všetky lekcie je potrebné prihlásiť sa vopred na
tel.č. 0907 794 726,
alebo cez FB - Lotos Yoga,
alebo cez email: lotosyogastudio@gmail.com.

Všetky lekcie sú obohatené o aromaterapiu čistými prírodnými olejmi teraputickej kvality.

Teším sa na Vás na spoločných lekciách :-)

S láskou Maťka

...

a

a

a

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...