Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

...

Rožňavské jógové štúdio, ktoré je oázou pokoja a harmónie sa nachádza na Šafárikovej ulici č.21 v budove VÚB banky na 2. poschodí.

Máte možnosť vybrať si z viacerých lekcií. Trošku vám ich priblížim, aby ste mali možnosť ľahšie sa rozhodnúť, ktorá je pre vás tá správna...

JÓGA PRE ZDRAVÝ CHRBÁT - terapeutická lekcia zameraná na zdravú chrbticu, obsahuje cviky posilňujúce, naťahujúce a tzv. spinálne. Každá skupina cvikov má svoju dôležitú úlohu. Posilňujúce cviky vytvárajú svalový tonus a tým pomáhajú predchádzať blokádam chrbta a umožňujú telu držať správnu polohu tela. Naťahujúce cviky uvoľňujú stuhnuté a skrátené svaly. Spinálne cviky uvoľňujú hlboké stabilizačné svaly. Dĺžka lekcie 60 minút.

RANNÁ JÓGA– jemnejšia forma jógy v pomalšom tempe, prostredníctvom ktorej máme možnosť rozhýbať fyzické telo, pripraviť sa do nového dňa, prebúdza lymfatický, kardiovaskulárny systém i metabolizmus. Trvanie lekcie 60 minút.

HATHA JÓGA – jemnejšia forma jógy v pomalšom tempe s jednoduchými dychovými cvičeniami a relaxáciou. Vhodná pre všetkých, ktorí majú chuť rozhýbať telo, rozprúdiť energiu, zrelaxovať, uvoľniť myseľ. Doplnená je o muzikoterapiu nástrojmi, ktorých zvuk lieči naše telo a pomáha nám hlbšie sa uvoľniť. Trvanie lekcie 90 minút.

POWER JÓGA – dynamická forma jógy, samotný názov hovorí o sile. Pravidelným praktizovaním power jógy dochádza k formovaniu postavy, zoštíhleniu, úbytku podkožného tuku vďaka uvoľneniu energetických dráh v tele, k mentálnemu uvoľneniu a koncentrácii mysle. Svaly sa stávajú pružnejšími, kĺby voľnejšími, zvyšuje sa fyzická kondícia tela i vitalita tela. Trvanie lekcie 60 minút.

TEHOTENSKÁ JÓGA, POPÔRODNÁ, SENIOR – jemná jóga na harmonizáciu tela i mysle. Základom cvičenia sú dychové techniky a fyzické prevedenie pozícií - ásán špeciálne pre toto obdobie. Táto lekcia je vhodná aj pre úplných začiatočníkov, seniorov i ľudí s obmedzenou kondíciou. Trvanie lekcie 60 minút.

VEČERY PRE ŽENY - už samotný názov hovorí o tom, že je to stretnutie len žien. Sú to večery tematické, venujeme sa rôznym oblastiam života, vyberáme sa  na cestu sebaspoznávania. Vytvárame bezpečný kruh žien, kde cítime sesterstvo, oporu, pomoc, lásku, prijatie, radosť, smiech J

Joga dodáva telu pôvab, krásu, silu, energiu, pevnosť a ZDRAVIE.

Vytvára pokoj, súlad, radosť, harmóniu….                                                

Na všetky lekcie je potrebné sa vopred prihlásiť na tel. č. 0907 794 726,
cez e-mail
lotosyogastudio@gmail.com alebo cez FB facebook.com/lotosjogastudio

Všetky lekcie sú obohatené o aromaterapiu čistými prírodnými olejmi terapeutickej kvality.

Teším sa na Vás na spoločných lekciách :-)

S láskou Maťka

...

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...