GEMINI CARS PIZZA Rožňava Barber

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

...

Rožňavské jógové štúdio, ktoré je oázou pokoja a harmónie sa nachádza na Šafárikovej ulici č.21 v budove VÚB banky na 2. poschodí.

Máte možnosť vybrať si z viacerých lekcií. Trošku vám ich priblížim, aby ste mali možnosť ľahšie sa rozhodnúť, ktorá je pre vás tá správna...

JÓGA PRE ZDRAVÝ CHRBÁT - terapeutická lekcia zameraná na zdravú chrbticu, obsahuje cviky posilňujúce, naťahujúce a tzv. spinálne. Každá skupina cvikov má svoju dôležitú úlohu. Posilňujúce cviky vytvárajú svalový tonus a tým pomáhajú predchádzať blokádam chrbta a umožňujú telu držať správnu polohu tela. Naťahujúce cviky uvoľňujú stuhnuté a skrátené svaly. Spinálne cviky uvoľňujú hlboké stabilizačné svaly. Dĺžka lekcie 60 minút.

RANNÁ JÓGA– jemnejšia forma jógy v pomalšom tempe, prostredníctvom ktorej máme možnosť rozhýbať fyzické telo, pripraviť sa do nového dňa, prebúdza lymfatický, kardiovaskulárny systém i metabolizmus. Trvanie lekcie 60 minút.

HATHA JÓGA – jemnejšia forma jógy v pomalšom tempe s jednoduchými dychovými cvičeniami a relaxáciou. Vhodná pre všetkých, ktorí majú chuť rozhýbať telo, rozprúdiť energiu, zrelaxovať, uvoľniť myseľ. Doplnená je o muzikoterapiu nástrojmi, ktorých zvuk lieči naše telo a pomáha nám hlbšie sa uvoľniť. Trvanie lekcie 90 minút.

POWER JÓGA – dynamická forma jógy, samotný názov hovorí o sile. Pravidelným praktizovaním power jógy dochádza k formovaniu postavy, zoštíhleniu, úbytku podkožného tuku vďaka uvoľneniu energetických dráh v tele, k mentálnemu uvoľneniu a koncentrácii mysle. Svaly sa stávajú pružnejšími, kĺby voľnejšími, zvyšuje sa fyzická kondícia tela i vitalita tela. Trvanie lekcie 60 minút.

TEHOTENSKÁ JÓGA, POPÔRODNÁ, SENIOR – jemná jóga na harmonizáciu tela i mysle. Základom cvičenia sú dychové techniky a fyzické prevedenie pozícií - ásán špeciálne pre toto obdobie. Táto lekcia je vhodná aj pre úplných začiatočníkov, seniorov i ľudí s obmedzenou kondíciou. Trvanie lekcie 60 minút.

VEČERY PRE ŽENY - už samotný názov hovorí o tom, že je to stretnutie len žien. Sú to večery tematické, venujeme sa rôznym oblastiam života, vyberáme sa  na cestu sebaspoznávania. Vytvárame bezpečný kruh žien, kde cítime sesterstvo, oporu, pomoc, lásku, prijatie, radosť, smiech J

Joga dodáva telu pôvab, krásu, silu, energiu, pevnosť a ZDRAVIE.

Vytvára pokoj, súlad, radosť, harmóniu….                                                

Na všetky lekcie je potrebné sa vopred prihlásiť na tel. č. 0907 794 726,
cez e-mail
lotosyogastudio@gmail.com alebo cez FB facebook.com/lotosjogastudio

Všetky lekcie sú obohatené o aromaterapiu čistými prírodnými olejmi terapeutickej kvality.

Teším sa na Vás na spoločných lekciách :-)

S láskou Maťka

...

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

BRITAKOV umelecké kováčstvo

a

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...