GEMINI CARS PIZZA Rožňava Miesto pre Vašu reklamu

LOTOS YOGA STUDIO ROŽŇAVA

a

...

Lotos Yoga studio sa nachádza na Šafárikovej ulici č.21 v budove VÚB banky na 2. poschodí.

Oáza pokoja a lásky je pre vás pripravená, vyvoňaná a čaká na spoločnú energiu v kruhu. 

Máte možnosť vybrať si z viacerých lekcií. Trošku vám ich priblížim, aby ste mali možnosť ľahšie sa rozhodnúť, ktorá je pre vás tá správna...

RANNÁ JÓGA– jemnejšia forma jógy v pomalšom tempe, prostredníctvom ktorej máme možnosť rozhýbať fyzické telo, pripraviť sa do nového dňa, prebúdza lymfatický, kardiovaskulárny systém i metabolizmus. Trvanie lekcie 60 minút.

HATHA JÓGA – jemnejšia forma jógy v pomalšom tempe s jednoduchými dychovými cvičeniami a relaxáciou. Vhodná pre všetkých, ktorí majú chuť rozhýbať telo, rozprúdiť energiu, zrelaxovať a uvolniť myseľ, priblížiť sa bližšie k sebe .Trvanie lekcie 90 minút.

JÓGA PRE ZDRAVÝ CHRBÁT - terapeutická lekcia zameraná na zdravú chrbticu obsahuje cviky posilňujúce, naťahujúce a tzv. spinálne. Každá skupina cvikov má svoju dôležitú úlohu. Posilňujúce cviky vytvárajú svalový tonus a tým pomáhajú predchádzať blokádam chrbta a umožňujú telu držať správnu polohu tela. Naťahujúce cviky uvoľňujú stuhnuté a skrátené svaly. Spinálne cviky uvoľňujú hlboké stabilizačné svaly .Dĺžka lekcie 60 minút.

POWER JÓGA – dynamická forma jógy, samotný názov hovorí o sile. Pomáha nám získať pevnosť a pružnosť tela. Trvanie lekcie 60 minút.

GRAVID JÓGA, POPÔRODNÁ, SENIOR – jemná jóga na harmonizáciu tela i mysle. Základom cvičenia sú dychové techniky a fyzické prevedenie pozícií - ásán špeciálne pre toto obdobie. Táto lekcia je vhodná aj pre úplných začiatočníkov, seniorov i ľudí s obmedzenou kondíciou. Trvanie lekcie 60 minút.

JÓGA PRE DETI OD 5 – 10 ROKOV – cvičením deti získavajú pevné a zdravé telo, pomáha deťom lepšie zvládať stresové situácie, zlepšuje ich sústredenie, vnímanie. Hravou formou sa učia vnímať svoje telo, svoj dych. Trvanie lekcie 50 minút.

JOGA PRE ŽENY - už samotný názov hovorí o tom, že na lekcii sa stretávajú len žienky. Každá lekcia je iná, je to spojenie jógy, tanca, meditácií, sebaspoznávania, lásky, pomoci, zdieľania, dychových techník práca s panvovým dnom a mnoho ďalšieho...Dĺžka lekcie 90 minút.

Joga dodáva telu pôvab, krásu, silu, energiu, pevnosť a ZDRAVIE.

Vytvára pokoj, súlad, radosť, harmóniu….

Všetky lekcie sú spoplatnené sumou 4€. Jóga pre ženy je spoplatnená sumou 6€ nakoľko jej obsah bude obohatený o rôzne techniky, ktoré si vyžadujú špeciálnu prípravu.

Na všetky lekcie je potrebné prihlásiť sa vopred na
tel.č. 0907 794 726,
alebo cez FB - Lotos Yoga,
alebo cez email: lotosyogastudio@gmail.com.

Všetky lekcie sú obohatené o aromaterapiu čistými prírodnými olejmi teraputickej kvality.

Teším sa na Vás na spoločných lekciách :-)

S láskou Maťka

...

a

a

a

a

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...