AUTO MOTO BAZAR Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Komunálne voľby 2018 - kandidáti - prezentácia

Kandidáti do volieb - prezentácia

Kandidátom do VÚC volieb 2017 ponúkame veľmi účinnú, cenovo prijateľnú a hlavne jedinečnú predvolebnú prezentáciu na našich regionálnych stránkach

INFORMÁTOR logo

Čo obsahuje naša ponuka?

- banner o rozmere 88x110 bodov umiestnený vo vrchnej časti stránky v trvaní od zadania až do volieb. Realizácia a umiestnenie bežne netrvá dlhšie ako 2 - 3 hodiny od zadania.

- po odkliknutí môžeme prelinkovať priamo na Vašu stránku, prípadne Vám vytvoríme u nás priestor, kde môžeme uložiť text, foto, plagát ... . V Tomto prípade sa dostane Vaša prezentácia pri zaradení aj ako nový "článok" na vrch článkov. (poznámka pre agentúry - šírka materiálov 490 bodov, môže byť napríiklad JPG vo farebnej škále RGB v rozlíšení 72 Dpi, úvodná fotka v článku šírka 490 a výška 110 bodob). Pokial máte prezentačné video napríklad na YOU TUBE, aj toto vieme vložiť ako súčasť prezentácie.

...

Koľko za to?

Za takúto prezentáciu zaplatíte iba 100 EUR

Ak to bude skupinová prezentácia v rámci jedného banneru, jeden ju má v cene uvedených 100 EUR a za každého ďalšieho doplatíte 20 EUR

...

Ako na to?

Stačí nás kontaktovať emailom na adrese roman(zavinac)ocelnik(bodka)sk - kde pošlete materiál, ktorý si želáte zverejniť a Vaše fakturačné údaje, v prípade občanov meno, priezvisko, bydlisko. Nezabudnite uviesť aj tel kontakt na Vás pe naše potreby.

Prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 0903 141 621 - Roman Ocelník

Kandidáti do volieb- prezentácia Kandidáti do volieb- prezentácia

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...