Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Pri Brzotíne nedal mladý vodič prednosť motorke

Včera večer došlo k vážnej dopravnej nehode pri v obci Brzotín, pri ktorej sa ťažko zranili dvaja občania Maďarska. Pri jazde na motorke im na križovatke nedal prednosť mladý vodič v osobnom aute.

"Podľa doterajších zistení polície 18-ročný vodič z okresu Rožňava viedol osobné motorové vozidlo po Gemerskej ulici z obce Brzotín v smere ku križovatke s cestou I/16, kde pri prejazde križovatkou mal porušiť pravidlá cestnej premávky tým, že nedal prednosť v jazde motocyklu zn. Yamaha prichádzajúcemu po hlavnej ceste, v smere od mesta Rožňava na obec Plešivec, následkom čoho došlo k nárazu motocykla do zadnej časti osobného vozidla," priblížila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová.

Vodič motocykla i jeho spolujazdkyňa utrpeli pri zrážke ťažké zranenia, cesta bola po nehode uzavretá a dopravu riadili policajti. Dychové skúšky na prítomnosť alkoholu boli u oboch vodičov negatívne.

Polícia v súvislosti s nehodou začala trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví. Presná príčina vzniku dopravnej nehody a miera zavinenia jej účastníkov je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Zdroj: TASR, FB Polícia SR - Košický kraj

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...