Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Spojme sa a spoločne pomôžme Nike

Moje meno je Dada Grešková, ale nebudem písať o mne, ale o mojej dcérke NIKE.

Nika je mladé 29 ročné krásne a silné žieňa. Je neskutočná bojovníčka. Mala veľké sny. Jedným z najväčších bolo mať krásnu a zdravú rodinu. S priateľom s ktorým sa veľmi milovali, sa presťahovali do Nemecka, kde mali malý bytík a podarilo sa jej konečne otehotnieť. Vytúžené bábätko očakávali s najväčšou radosťou a plní šťastia.

Nika bola v 8. mesiaci tehotenstva, keď DOSTALA KRVÁCANIE DO MOZGU. Bábätko bolo okamžite cisárskym rezom odobraté. Chvála Bohu zdravé.

Nikin zdravotný stav bol kritický niekoľko mesiacov. Jej mozog ostal značne poškodený. Prekonala 5 operácií hlavy. S počiatku bola v kóme, nevnímala nič a nikoho okolo seba. Mnohými rehabilitáciami a cvičeniami sa stav začal zlepšovať. Aj napriek snahe lekárov Nika stále nehybne leží, je v bdelej kóme. Prítomnosť mňa matky na jej blízku je finančne náročná, preto sa snažím o to aby moja DCÉRKA bola čo najskôr ako to bude možné prevezená domov na Slovensko, kde budeme v jej blízkosti a budeme spoločne bojovať za ňu, aby si mohla vychutnať radosť zo svojej rodiny, svojho synčeka, ktorého ešte nemala možnosť ani vidieť a zo života samého.

Som matka a pre svoje dieťa urobím čokoľvek, aby som je pomohla a mala ju pri sebe, no potrebujem pomoc aj iných - dobrých ľudí pretože to finančne nezvládnem.

Za každučkú pomoc budeme vďačné a zo srdca vopred ďakujeme.

Dada Grešková (mama) a Michaela Pál Balážová (sestra)

Prispieť na prevoz a ďalšiu liečbu môžte na priložený transparentný účet /IBAN :
SK14 8330 0000 0024 0244 0454

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...