Súper využil streľbu z diaľky

basket

Hodnotenie stretnutia RV - KE Geotrend

( 15:18 , 23:17 , 20:21 , 23:20 )

Cez víkend sme privítali na našej palubovke v predposlednom domácom stretnutí družstvo Geotrendu Košice. Je to družstvo, s ktorým sa v každom zápase rozhodovalo až v závere zápasov. Na zápas sme nastupovali po dvoch výhrach na súperových ihriskách. Keď sme tomuto súperovi dali viac priestoru, tak to vždy využil hlavne

NOVOOTVORENÁ PREDAJŇA Rockerka

streľbou z diaľky. Tak isto to bolo aj v tomto zápase, kde od začiatku sme sa hlavne v útoku nevedeli presadiť, boli sme pomerne dobre bránení a pri premieňaní príležitosti hlavne zo strednej vzdialenosti sme hlavne v prvej štvrtine úplne zlyhali. Po prestriedaní v druhej štvrtine a hlavne po zlepšenej obrane sa obraz hry zlepšil, začala sa nám dariť streľba ( iba táto štvrtina ) a podarilo sa nám otočiť stav stretnutia v náš prospech na polčasových 38:35. Po polčase sme sa však opäť nevedeli trafiť poriadne zo stredných vzdialenosti a keď k tomu pripočítame aj nepremenené tutovky spod koša, nedôsledná obrana strelcov, dovolili sme súperovi udržiavať vyrovnaný stav stretnutia až do konca zápasu. V poslednej štvrtine sa nám podarilo odpútať sa od súpera na 10 bodov a nakoniec sme stretnutie dotiahli do víťazného konca v pomere 81:76.

Strelci: Helmecy 24, Ádám 11, Baran 2, Nagy 2, Kúdela 1 ( Ádám Cs. 15, Siman 10, Halko 8, Nagy 6, Krištóf 2 )

Autor + foto: Eva potočná