Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Vyváľali sa v blate ako prasiatká :-)

krh

Na rozmočenom  a už čiastočne zničenom trávniku po zápase dorastu sa odohrala bitka medzi mužstvami Krh. Podhradie - Plešivec.

Dorast: FK Krh. Podhradie - Dedinky 3:0;

Mužstvá začali opatrne. Bodnár však už po 5 min. rozvlnil sieť hosťujúceho mužstva, prakticky vzápätí sa do šance dostal Šomšák - nevyužil ju. Tráva sa ničila hlavne na polovici Plešivca, keď sa tam mužstvo Podhradia nasťahovalo. Napriek tlaku domácich sa  hráči Plešivca dostali pred gólmana Zakhara a pár krát ho donútili siahnuť na loptu. V 30 min. zahodil Harhovský, hneď na to po peknej prihrávke obránca Jurínyi využil svoju rýchlosť. Spravil kľučku na brankára hostí a z uhla upravil na 2:0. Na konci polčasu mal ešte šancu Bodnár. V posledných 5 min. hry prvého polčasu Šomšák 2 x nastrelil tyčku. Stav sa už nemenil.

V druhom polčase sa začala ničiť druhá strana ihriska, keď domáci hráči pokračovali v tlaku. Hosťujúci hráči sa dostávali sporadicky  na polovicu domácich. Pri jednom z takýchto útokov po faule domácej obrany na prenikajúceho útočníka rozhodca v 12 min. druhého polčasu nariadil pokutový kop. Brankár Zakhar loptu bravúrne zachytil a v zápätí z protiútoku Mázik pridal ďaľší gól. Napriek smole v premieňaní šancí sa konečne presadil Šomšák a v 30 min. zvyšuje na 4:0. Ihrisko opúšťa hráč Plešivca pre vyčerpanosť a domáci hrajú presilovku 11 na 10. Pred hosťujúceho brankára s menom Casillas na drese sa dostáva po striedaní Görgei, prekonáva ho. Lopta však na ťažkom premočenom teréne zastala tesne pred čiarou. Na konci zápasu rozhodca nariadil priamy kop po faule na hráča domácich, ktorý využil Mázik a upravil na konečných 5:0.

FK Krásnohorské Podhradie si pripisuje na konto 3 body. Do konca súťaže ešte zostáva 7 zápasov.

Foto a text: Ing. Freivolt Marian