Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Zmokli sme. Trochen. No a čo !?!

motorkári

Takže. ... Dnes sme sa stretli dvojkolesoví a aj ja, trojkolesový. Zraz bol u mňa na haciende v mestskej časti Nadabula. Akademických 20-30 minút sme počkali, zatiaľ sme sa snažili mimo iného Norbikovi naladiť voľnobeh Cool ... bez úspechu. Kopli sme teda do motorov a cesta smerovala na Dobšinský kopec. Po jeho začiatok sme išli disciplinovane, avšak nový asfalt na kopci zakvapkal v niektorých adrenalínových hlavách a tam sme sa mierne roztrhali. Hore na výhliadke sme sa opäť zoskupili a po menšej prestávke hajde smer Telgárt. Tam kávička a drobné občerstvenie.

megytex

Mali sme záujem o stretko s chalanmi zo Slovenskej ROUTE 66-tky. Volal som teda organizátora, no on ma málinko schladil, že pre veľký počet účastníkov program oklieštili a úsekom prešli asi pred hodinkou. Jaj, ta to sme ale dopadli. Nevadí. Deň nekončí. Vybrali sme sa teda okolo Prednej Hory smer Revúca. Tam nás privítali pecky. Teda veľké kvapky dažďa, ktoré pri náraze pekne boleli. Ešteže Norbi nemal plnú prilbu ale plembák Tongue out. S dažďom sme sa dlho nepasovali, radšej sme zvolili taktický ústup. Schovali sme sa pod strechu čerpacej stanice. Keď sa kus umúdrilo, zobudili sme koníky a šup domov.

Krásna akcia, ďakujem všetkým, ktorých som na ňu nabaláchal Cool, snáď ešte spolu niečo nabeháme!

Nasledujúce fotky nie sú usporiadané z časových dôvodov, sú pomiešane, keďže som nefotil len jedným foťákom, takže sorry.

Ešte raz, chalani, ďakujem za účasť!

Roman Ocelník

motorkári

motorkári

motorkári

Informátor -reklamno-informačné noviny pre Rožňavu a okolie zdarma do schránok

BRITAKOV umelecké kováčstvo

Karpenko

MUDr. Igor Olšavský

Voľby do VÚC 2017

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...